Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők akik panaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik panaszkodnak a társkereső férfi felhozatalra ott valójában a nővel van a baj, valójában frigid vagy lelki beteg nőről van szó?

Figyelt kérdés

Azért érdekes ez, mert a való életben ez nagyon ritka, hogy egy nő nem él párkapcsolatban hanem inkább egyedül van. Valahogy szinte mindenki tud találni jó pasit, és nem panaszkodik a felhozatalra. Természetesen van selejt is a felhozatal között, de nagyon könnyű kiszűrni őket. Attól még rengeteg az értékes, minden szempontból kiváló társkereső férfi is. De vannak nők (főleg itt sok van) akiknek semmi nem elég/semmi sem jó.

De ezekben az esetekben valójában a nő a "selejtes"? Valójában nem ismeri el magának, de frigid? Vagy súlyos pszichés/pszichiátriai betegséggel küzd?


2023. dec. 13. 11:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
Számít hogy mit válaszolunk?🤣
2023. dec. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%

3 lehetőség van:


A) A férfiak, akikkel ismerkedik, szóba jöhetnének egyáltalán nem vonzza, mint férfi, vagyis nincs kémia. Van vonzalom, de nem hozzá való szerinte, túl nagy a különbség.


B) A nő nagyon sokat csalódott a semmirekellő férfiakban, hiába ismerkedne a férfiak csak szexet akarnak, hazudnak érte.


C) Kettő keveréke.

2023. dec. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm egy barátnőm sincs aki kapcsolatban lenne, legalább is hosszabb távon, ha oda van egy pasiért első szex után ghostolják vagy 2-3 hónapon belül megcsalják. Ezt kiégésnek hívják.

Én pl el voltam jegyezve, együtt voltam az exemmel 4 évig (ez alapján elég nehezen vagyok frigid), az alatt kiderült végig csaltak, vissza kerütlem randizni és ki is égtem a sok rettenetes randi, barom üzenet és minden után.

2023. dec. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
92%
En ferfikent is azt latom, hogy siralmas a ferfi kinalat. Felnott ferfi testbe zart hisztizo kislanyok vannak tomkelegevel. Az anyjuk kislanynak nevelte oket, mert neki az konnyebb volt, azert is viselkednek ugy.
2023. dec. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
95%

D.

Már pontosan tudja, hogy mit keres és ragaszkodik az elképzeléseihez, mert megtapasztalta, hogy mi a jó számára.

2023. dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
92%

Már nem azért a 10 fillérért de gondolj már bele abba, hogy ha mindig minden szép nő foglalt lenne, akkor nem lenne egyedülálló és nem lenne 1 sem aki ismerkedni akarna, nem lenne fent 1 sem társkeresőkön...


Gyengébbek kedvéért ha minden embernek lenne társa akkor nem lennének egyedülálló emberek.

2023. dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

6-os

Nőkből nem is van. Egész Budapesten és Pest megyében együtt tudod hány AKTÍV társkereső nő van? Összesen kb. 20. Az semmi.

Tök mind1 mennyi inaktív vagy kamu profil van, az aktív társkereső nők száma 1-2 tucat összesen.

2023. dec. 13. 11:19
 8/36 anonim ***** válasza:
96%
#7: mert már inkább vannak egyedül mint veletek.
2023. dec. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Nem, nincsenek egyedül. A valós életben a nők 90%-a boldog párkapcsolatban él. Ezt az arányt a férfiakról egyáltalán nem lehet elmondani.

Nekem csak ezen az oldalon tűnik gyakorinak, hogy a frigid nők a saját defektjüket a férfiakra próbálják hárítani, holott nem a férfiak tehetnek arról hogy aszexuálisak, frigidek, súlyos lelki betegek. Igenis, ettől a nő lesz selejtes ember.

2023. dec. 13. 11:29
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű kiszűrni őket?? A társkeresőn a férfiak nagy százaléka csak a szexre hajt. Vannak olyanok akikkel egy normális beszélgetést nem lehet lefolytatni. Első beszélgetés alatt megkérdezte hány wc van nálam, mert ő reggel kb 40 percig sz.ik.

A másik kedvenc hogy látja hogy autóba ültem, mit szólnék hozzá ha első randin felmennék érte Pestre ès levinném magamhoz.

Amikor közli velem hogy ő neki 25 cm de análfétises, így csak úgy fogjuk csinálni. Na ezekért lép ki a nők nagy része a társkereső oldalakról.

2023. dec. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!