Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők akik panaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik panaszkodnak a társkereső férfi felhozatalra ott valójában a nővel van a baj, valójában frigid vagy lelki beteg nőről van szó?

Figyelt kérdés

Azért érdekes ez, mert a való életben ez nagyon ritka, hogy egy nő nem él párkapcsolatban hanem inkább egyedül van. Valahogy szinte mindenki tud találni jó pasit, és nem panaszkodik a felhozatalra. Természetesen van selejt is a felhozatal között, de nagyon könnyű kiszűrni őket. Attól még rengeteg az értékes, minden szempontból kiváló társkereső férfi is. De vannak nők (főleg itt sok van) akiknek semmi nem elég/semmi sem jó.

De ezekben az esetekben valójában a nő a "selejtes"? Valójában nem ismeri el magának, de frigid? Vagy súlyos pszichés/pszichiátriai betegséggel küzd?


2023. dec. 13. 11:03
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
80%

#10

Nem tudom, szerintem ezek alapján amiket leírtál elég könnyű kiszűrni őket. Sőt gyakorlatilag magukat szűrik ki

2023. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Tegyük fel csak 1000 pasi írt neked, ami ritka mert több ezer szokott egy nőnek.

Ez eddig 3 férfi. Mi van a maradék 997-tel?

2023. dec. 13. 11:33
 13/36 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, honnan szopkodod ki ezeket az infókat?:DD


Én Budapesten élek és elég sok szingli scajt ismerek. És nem, nem mentális betegek.

2023. dec. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
95%

Kinek írogat ennyi pasi? De most komolyan 😄 olyan tévképzeteitek vannak.

Ha a nők 90%a kapcsolatban él akkor ugyanannyi pasi is nem?? (Nyilván ha a heteroszexuálisokról beszélünk). Bár ez a 90% is erős túlzás

2023. dec. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Leírom, de le leszek pontozva. Normális férfi a társkeresőn ritka mint a fehér holló. Ők nem is sokáig lesznek fent, mert hamar párt találnak.
2023. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
16%
kezdjük ott hogy a nők selejtesnek hivják a társkereső férfiakat csak azért mert nem jön be nekik,már ez sok jóra nem utal a nőkkel kapcsolatba....
2023. dec. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
91%

16#

Azért vannak alapok amik kellenek.

2023. dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
#16 leöregezni a 30 feletti nőket mire utal…?😅
2023. dec. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért választod külön az embereket a való életben és az online térben? Szerinted aki fent van társkeresőn, az a való életben nem létezik? Ha a való életben mindenki foglalt, ki van fent társkeresőn? Aki fent van, az szerinted élőben nem is ismerkedik? Vagy akik online egymásra írnak, azok szerinted nem fognak találkozni? Nem lesz belőle kapcsolat?
2023. dec. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
0%
én nem öregezek le 30 éves nőket,nem kell általánosítani,bár,én nem is vagyok sárgalapos
2023. dec. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!