Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most mi a baj a társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a baj a társkeresőn az gyári operátor,takarító,segédmunkás,parkgondozó és egyéb kétkezi melósokkal?

Figyelt kérdés

Társadalmilag fontos melót végeznek merz ők csinálják azt a melót amit senki nem akar.

Így azok a nők akikkel szóba állnak inkább büszkének kellene lenniük és megbecsülni az ilyen pasikat.

Élőben miért nem így van?


2023. dec. 8. 23:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
75%
20# aki home office-on van, annak sem.
2023. dec. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
11%

10:23, #21

Irodában dolgozom szellemi munkakörben. Nincs home office, az a ritka kivétel inkább, mint szabály, es országosan is ez a trend.

2023. dec. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
10:53
2023. dec. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
16%
19. Havi 3000 euroer csoroghet:)
2023. dec. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
13%

"Az a baj velük kérdező hogy kevés a fizetésük"

Sok diplomás se keres többet 😆 már nem azért.

Én anno gyárba dolgoztam. Ez idő alatt csináltam meg auto, motor, teherautó és biszjogsít. Autot és motort is vettem.

Külön éltem és még van egy lányom meg állatok is.

Nyaralásra is tellett.

Ezért írtam nem mindegy melyik gyár meg ugye dolgozik az ember.

A gyárba ahol voltam rengetegen mentek kicsival. Busszal sokan azért mert ingyenes céges busz volt.


"8 általánossal nem rendelkezők dolgoznak többnyire ott"🤣🤣Eszem megáll, 8 általános nélkül sehova nem vesznek fel senkit😅. Ilyen olyan tanultak vagytok de még ezt se tudjátok.


A fele tanult osztálytársam gyárba vagy kis boltba dolgozik 😆.

Nekem csak érettségim van még németül perfekt beszélek (nem, nincs nyelvvizsgám...felesleges).

Most meg 31 évesen senki nem dirigál mert lett egy kis vállalkozásom. Önmagában az ha valaki tanult nem jelent semmit. Attól még az élethez lehet ostoba.


Szóval én nem a munkája alapján ítélem meg az embereket.

Anyámék is villág életükbe gyárba dolgoztak. Lett ház, 2 kocsi (nem nem 20 éves), motorcsónak, lakókocsi és nyáron 3 hetet minimum nyaralnak.

Okosnak kell lenni.

Ismerek jól kereső embereket, aztán már 20.-án nincs pénze mert hülye hozzá 😄.

N 31

2023. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
4%
Utolsó! Respect! Én azt hittem ahogyan olvastam a válaszod hogy te tuti a Kádár korszakról beszélsz hiszen ott tudták az emberek többnyire megteremteni azt amire szükséged volt. Te 31 éves nőként nem egy szegény családba születtél ha ennyi mindent elértél és dolgozol is nő létedre ez egy nagy dolog. Vannak viszont sajna nagyon szegény emberek akik az iskoláig nem jutnak el nem hogy a 8 általánost elvégezzék. Nem mindenkinek olyan jó az élete hogy csak élet célokat kelljen kitűzni és határ a csillagos ég, sajna valaki nem tudja iskoláztatni a gyerekét. Mai világ 4 szóval. Háború, magas infláció, alacsony bérek és szegénység. Én nekem ha lenne barátnőm akkor is átgondolnám 5x legalább hogy vállaljak-e gyereket. Ez már sajna nem a régi jó világ (jobb világ) már.
2023. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
91%

26 sose segített, támogatott senki.

A 8 általános kötelező, ha nem jár iskolába veszik el a gyereket..

Egy szakmát vagy érettségit letenni se kerül sokba, lehet menni mellette dolgozni. Én is voltam diákmelón (plusz mamám ápoltam) volt pár olyan időszakom amikor 2 munkám volt, hónapokig 1 szabadnapom nem volt.

De ugye én még mindig azt írtam az elején, hogy nem mindegy milyen gyár.

2023. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
22%

27-es! "26 sose segített, támogatott senki." Ez azért nekem kicsit sántít mivel minden embernek vannak szülei akikre 18 éves vagy 14 éves kora alatt rájuk van utalva. Nem hinném hogy te az óvodába járást és az általános iskolába járást már 3-6 évesen saját magadnak intézted volna. Ha elértél egy bizonyos kort és már értettél valamilyen szinten az élet dolgaihoz akkor lehet egy diákmunkát már el tudtál intézni magadnak meg a középiskolai beiratkozásod és elvégezni egy szakmát és az érettségit. Nem hiszem el hogy te már a kezdetektől szülői segítség nélkül értél volna el mindent. Azért a szülők sok mindenben segítenek ám és 18 éves kor alatt kiskorú vagy még vagy fiatalkorú (14 év) fellett és 18 év kor között, akkor a szülőnek köteles foglalkoznia veled, ha nem akkor gyámügy és nevelőintézet. 18 éves kor felett amiket elértél azokat elhiszem hogy saját magad valósítottad meg de amit idézetbe tettem az azért túlzás hogy neked senki nem segített volna soha mindent önerőből csináltál meg/értél el!

Túlozni azért ne túlozzunk soha!

2023. dec. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
72%
28🤦🏻‍♀️
2023. dec. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!