Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy gyári munkásra (helyettesí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyári munkásra (helyettesítd bármilyen egyszerű fizikai munkara) nem néznek fel a nők?

Figyelt kérdés
Egy ismerkedésnél vagy kapcsolatban ahol a férfi nem “főnök” vagy komoly szellemi munkával dolgozik , hanem csak egy melós azt a nők semmire nem becsülik ?
2023. jún. 14. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nőtől függ és persze az adott férfitól. Ha személyiséged taszító, akkor tök mindegy milyen munkát végzel és hogyha a nő egy karrierista tegyük fel az nem fog neked esélyt adni mert nem paszoltok m
2023. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Én felnéztem rá akkor is mikor gyárban dolgozitt. Nem kell ehhez öltönyös munka. Az exem pl öltönyös volt es hamar eljött az idő mikor nem tudtam már rá felnézni!
2023. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Rád nem néznek fel.

Indoklás: incel vagy.

2023. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam incelnek.
2023. jún. 14. 11:42
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
A párom gyári munkás. Egy férfira sem néztem még így fel.
2023. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem számít minek tartod magad, incel vagy. Csak ők tesznek fel rendszeresen ilyen debil kérdést.
2023. jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
A férjem egy sima raktári munkás. Mégis eltartja a családot. Azért mert az a munkája miért ne néznék fel rá, ha emellett is megad mindent?
2023. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha precízséget, odafigyelést, logikát, tudást igényel, ha fejleszti magát benne az illető, akkor fel tudok nézni az adott emberre. Aki a szakmáját a lehető legmagasabb szinten űzi, arra fel tudok nézni. A szobafestőket, ácsokat, hidegburkolókat, köműveseket, autószerelőket, stb. amennyiben tényleg szakemberek, sokra tartom. A betanított munkásokat, segédmunkásokat, takarítókat stb., ami nem igényel gondolkodást, önállóságot, tudást, illetve "azottbasszaazanyjátjóazúgyJózsi" jellegű "szakembereket" akik a gányoláshoz értenek nem tudnám elfogadni magam mellé.

Valakire, aki csak vegetál, nap, nap után gépszerűen csinál valamit, arra nem tudok felnézni, azt nem tudnám partnerként elképzelni.

2023. jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Párom nem dolgozott épp semmit amikor megismertem, majd gyári munkás lett. Sokkal jobb hogy dolgozik, kifejezetten szeretem hallgatni a melós történeteit, örülök, hogy csinál valamit.
2023. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Soha senkire sem nèztem fel.
2023. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!