Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bármilyen autókormányába...

Bármilyen autókormányába beépíthető a kormánytávvezérlés? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Bármely autó kormányába be lehet építeni kormánytávvezerlést? 2000es évjárat feletti autókról lenne szó. Nem értek hozzá nem tudom, hogy lehet-e vagy csak gyárilag felszerelt autókba van ilyen kormánytávvezerlés. Hamarosan autóvásárlás előtt állok és szeretném ha lenne benne, de eddig amik tetszettek nem voltak benne, ezért kérdezem, hogy ha gyárilag nincs benne beépíthető-e utólag. Ha be lehet építeni kb mennyi költségbe kerülne, tudom a vezérlés határ a csillagos ég, de egy középkategoriás mondjuk beszereléssel együtt mennyibe fájna?!

Válaszotokat előre is köszönöm!



#autó #hangszóró #gyári #sufnituning #Kormánytávvezerlés
2020. júl. 3. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:

mit értesz ez alatt?


a multimédia gombjait? vagy tempomat kapcsolót,limitert, hangvezérlést?

2020. júl. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne, csak gyárit lehet lehet beépíteni, de előfordulhat, hogy a műszerfal alatti teljes kábelköteget cserélni kell hozzá.
2020. júl. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél amibe benne van és nem kell buherálni semmit.
2020. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kormányon csak a kezelőszervek vannak. Ha nincs meg a kocsi elektronikájában a hozzá szükséges hardver (bluetooth kihangosító, tempomat, stb), és vezérlőben a szükséges szoftver, tehetsz a kormányra akármit, nem fog működni.
2020. júl. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nézz utána a neten, szakemberhez autóklubokhoz fordulj, mert amiket olvastam, valamelyikbe lehet, valamelyik típusba nem, és nem is beszélve az árról. én letettem róla, drágább a leves, mint a hús, szokták mondnai.
2020. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!