Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most mi a baj a társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a baj a társkeresőn az gyári operátor,takarító,segédmunkás,parkgondozó és egyéb kétkezi melósokkal?

Figyelt kérdés

Társadalmilag fontos melót végeznek merz ők csinálják azt a melót amit senki nem akar.

Így azok a nők akikkel szóba állnak inkább büszkének kellene lenniük és megbecsülni az ilyen pasikat.

Élőben miért nem így van?


2023. dec. 8. 23:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
71%
Vajon mégis miért? 🙃
2023. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
43%

Én egy üzemben dolgozok egy hete, mint asszisztens. Ott fent az irodában tök jól elvagyok, bár fontos észnél lennem mindig és eléggé el is fáradok. De télen most melegben vagyok, nyáron hűvösben leszek.

Néha le kell menjek az üzembe, kiadni a termelési lapokat. Hát ott nem a legszebb, legigényesebb emberek dolgoznak. Csúnyák, nem adnak magukra, és a legegyszerűbb feladatokat csinálják, de azt is képesek nagyon elrontani. Akik nem bírják, azok ugyanúgy segélyen fognak tengődni, akik meg bírják, azok megszakadnak idegileg és fizikailag is, mert 10 hülye helyett kell dolgozniuk, pedig ők se nagyon okosak.


Hatalmas nagy tévedésben vagy, hogyha azt hiszed, hogy fontos a munkád. Hát nem. Azért végzed azt, mert nincs más, mert másra nem vagy alkalmas, enni, csekkeket fizetni pedig kell.

2023. dec. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
54%

"Most mi a baj a társkeresőn az gyári operátor,takarító,segédmunkás,parkgondozó és egyéb kétkezi melósokkal?"

Semmi. Ha nők akkor semmi ;)

Ha férfiak, akkor pedig... nos, az oroszlánoknál is az alfa hím párosul minden nősténnyel a falkában, nem pedig az a hím aki gyenge vadászni meg mindenhez IS gyenge és szánalomból marcangolhatja a maradék csontokat hogy éhen ne haljon.

2023. dec. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%

2.Azért vicces, hogy egy hete dolgozol egy üzemben és kijelented, hogy üzemben csak hülyék dolgozhatnak. Eleve ezzel is csak magadat minősítetted, hogy te se vagy egy észlény.

Nagyon nem mindegy, hogy milyen üzemről beszélünk.Ahol sima szalagmunka van ott valóban ez a helyzet.

Mondjuk én 10 évet dolgoztam üzemekben, ahol egyedi alkatrészeket gyártottunk és elég sértőnek érzem, hogy en bloc kijelented, hogy minden üzemi melós hülye és pótolható. Csak annyit mondok, hogy miután felmondtam a meló helyemen, konkrétan 3 évbe telt a cégnek embert találni a helyemre.

De olyan embert is ismertem aki gépészmérnökként dolgozott gépen és jobban vágta a matekot, mint a legtöbb egyetemista.

Üzemi meló és üzemi melós között is van különbség.

2023. dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
34%
2. Es azt gondolod hogy az asszisztens melod az akkora nagy szam? Te sem vagy kulonb semmivel se egy gyari munkasnal aki a soron van. Ugyanugy a fonok csicskaja vagy csak az irodaban. Semmivel sem vagy masabb.
2023. dec. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%

Én is társadalmilag fontos melót végzek, ki is tanultam a belem miatta.

Általában az ilyen férfiakat azért offolom egyből, mert azt sem tudja helyesen leírni, hogy szia vagy jó reggelt. Aki ennyire nem igényes az írására az valószínűleg másra sem, ezért arra sem szeretnék időt áldozni, hogy komolyabban megismerjem.

2023. dec. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
39%
Abban a gyárban, ahol én dolgoztam, mint munkás, a főnik közülünk, fiatal melós nők közül választották ki az irodai asszisztenseket, de a valamire való nők nem vállalták el, mert mind tudtuk, minimálbérért kell majd az 50 évesen lovagolni. Kevesebbet keresett egy irodában ülő, mint én, aztán még a szottyos golyókat is szeretgetnie kellett. De leagalább télen melegben ülnek.😃
2023. dec. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
7%
A pénz! Keveset keresnek és tele van aranyásóval ez az ország. Ha keresnének milliókat ők lennének a legjobb emberek.
2023. dec. 9. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%
Valakinek a munkáját megbecsülni az egy dolog, de amikor jelentős különbség van két ember intelligenciája, érdeklődése, életvitele, mentalitása, céljai, tervei között, abból soha nem lesz kapcsolat. Az ilyen kétkezi melósok ismerkedjenek a hasonló kétkezi melós nőkkel, velük jó eséllyel összejön a randi meg a kapcsolat.
2023. dec. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
Azért, amiért neked sem a lelakott, kantáros munkaruhás, acélbetétes, sminketlen arcú, gyártósoros Rózsika kell, hanem a kecses, csinos, kis szoknyában és magassarkúban tipegő Katika kell az irodából. Lehet a Rózsikának is szép arca van, csinos, ha normálisan felöltözik, akkor van olyan (lehet még különb) mint Katika, de akkor is első ránézésre hozzá fogsz vonzodni.
2023. dec. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!