Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti ha neten ismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti ha neten ismerkedtek, belementek abba, hogy hónapokig csak beszélgettek és nincs még egy csók sem?

Figyelt kérdés
Sokan támadják azokat, akik első vagy második randin csókolóznak és utána össze is jönnek, vagy legalább is kizárólag egymással ismerkednek, még ha nincs is kimondva. Azt mondják, hogy jól meg kell ismerni a másikat, mielőtt bármi történne. Hónapokig, fél évig. Ezt lehet is teljesíteni, ha suliban vagy munkahelyen ismerkedtetek meg, de ha neten? Tapasztalataim alapján a második randin már csókot várnak a férfiak, hogy lehetne ezt hónapokig húzni? Mert ha engedem, meg összejövünk, és kiderül, hogy nem illünk össze, akkor meg "miért jöttél össze olyannal, akit nem is ismersz?"...
2023. dec. 4. 15:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
10, én nem így működöm.
2023. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
53%
Én nem mennék bele - nem azért, mert ne bírnám ki pár hónapig csók vagy szex nélkül, hanem mert aki ENNYIRE gátlásos, zárkózott, vagy bizalmatlan, azzal később is kínszenvedés lenne az intimitás. Felnőttek vagyunk, ha úgy gondolkozik egy lány, hogy ő 'engedi/nem engedi' az ilyesmit, a pasi meg 'követeli', az régen rossz. Ahogy azzal a mentalitással sem tudok mit kezdeni, hogy 'mi van, ha odaadom magam (extra red flag) és mégsem ő az igazi?'. Mi lenne, remélhetőleg kölcsönösen élveztétek a jó szexet egy darabig. De gondolom ez még mindig az a régi baromság, hogy a nők értéke csökken a szextől és 'potyára' nem 'adjuk' 🙄
2023. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
43%
12, én például nem akarok szexkapcsolatot, nekem csalódás lenne, ha utólag derülne ki, hogy az.
2023. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Minden ami a személyes találkozóig nem történik meg az csak bla bla bla.


Ezért szoktam h max 2-3 héten belül találkozzunk. Ha nem akar az részemről kifogás. És csak időhúzás.


Lehet beszélgetni lelkizgetni 2-3-4 hónapon át aztán első tali után meg mindennek vége szakad 1 perc alatt...

2023. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nem tudtok amúgy olyan helyet (vagy módszert), ahol nem nagyon szexközpontú az ismerkedés? Azt se tudom, hogy kellene ilyen "alternatív" oldalakra rákeresni.
2023. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
33%
Belemegy egy pár, de melletted másokkal szexel.
2023. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
74%
Nincs erre aranyszabály. Neten azért aki csak lyukat keres, azt jönnyű szűrni már bemutatkozásból vagy hogy mi érdekli belőled. Levelezéskor még futottam bele fura, sőt néha ijesztő fazonokba, de akivel találkoztam, már mindegyik randipartnerem úriember volt. Szerintem érdemes azért olyan 2 hétig csak levelezni, sőt felhívni egymást előbb. Itt már kiderül, tudtok-e érdekesek maradni egymásnak, van-e közös téma, fennmarad-e a kíváncsiság. És hát hallgass a megérzéseidre, érzel-e bizalmat az illető iránt vagy csak nagyon bele akarsz képzelni valakit. Szexelni szerintem ráér, de ez nem játszma kell legyen, csak elég izgi és szép időszak tud azért az is lenni, ha tudjátok, hogy megvan a kémia és megy ezerrel egymás húzása, de meg akarjátok adni a módját az elsőnek, hisz ha összejöttök, azért az egy fontos emlék marad :) De itt is igazából az számít, hogy egy hullámhosszon legyetek, azonos tempót tartsatok jónak.
2023. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell érzelem egy csókhoz, sőt, fiatalabb koromban bulikban csókolóztam többször is :D
2023. dec. 4. 17:17
 19/26 anonim ***** válasza:
De akkor most annyi a problémád, hogy valakinek nem tetszik a társkeresési módszered? Szard le magasról. Törődjön magával.
2023. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Hát valami olyasmi. Nem egy embernek. Volt pár rövidebb kapcsolatom és ezt hozták ki hibámnak mások, hogy nem ismertem meg a srácokat elég jól. Kb minden barátnőm hónapokig ismerkedik. Csak nem neten.
2023. dec. 4. 17:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!