Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti ha neten ismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti ha neten ismerkedtek, belementek abba, hogy hónapokig csak beszélgettek és nincs még egy csók sem?

Figyelt kérdés
Sokan támadják azokat, akik első vagy második randin csókolóznak és utána össze is jönnek, vagy legalább is kizárólag egymással ismerkednek, még ha nincs is kimondva. Azt mondják, hogy jól meg kell ismerni a másikat, mielőtt bármi történne. Hónapokig, fél évig. Ezt lehet is teljesíteni, ha suliban vagy munkahelyen ismerkedtetek meg, de ha neten? Tapasztalataim alapján a második randin már csókot várnak a férfiak, hogy lehetne ezt hónapokig húzni? Mert ha engedem, meg összejövünk, és kiderül, hogy nem illünk össze, akkor meg "miért jöttél össze olyannal, akit nem is ismersz?"...
2023. dec. 4. 15:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Teljesen felesleges huzni honapokig ezeket a dolgokat. Neten is minel hamarabb talalkozni kell a masikkal, mert ha nincs osszhang, kamia, akkor felesleges rabolni egymas idejet meg ertelmetlenul potyogni a semmirol honapokig.
2023. dec. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem máshol kellene ismerkedni. Nekem is, én nem tudnék megcsókolni egy idegent. Csak nem tudom, hol. Létezik-e ilyen oldal vagy valami.
2023. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
4%
Hat nem tudom de engem isten őrizzen a csókoktól. És férfi vagyok. Szájfertőzést kapok ahogy érintkezek valaki nyálával.
2023. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nincs baj a netes ismerkedéssel szerintem, van akinek bejön
2023. dec. 4. 15:45
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
A Netes ismerkedéssel valóban nincs baj, de hónapokig húzni felesleges. Rövid az élet.
2023. dec. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%
Ha 2 héten belül nem találkozunk akkor részemről halott a dolog, és befejezem.
2023. dec. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
36%
Az elso csok kb 1 ora mulva elcsattan ha megvan az osszhang:) Sot, mondok jobbat. Ha intenziv a kemia kb egymas szajabol se birjatok a nyelvetek kivenni. Es itt nem arrol van szo hogy a pasi siettetne akarmit, a no meg rbanc. Ez teljesen egeszseges egy fiatal no es ferfi kozott akik kozt szikrazik a levego. Es rohadt jo erzes.
2023. dec. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
De nem mindenki ilyen "könnyű" érzelmileg. Van, aki lassabb. És ha mondjuk együtt dolgoznál vele, egymásba szeretnétek, ahogy megismeritek egymást. De amikor időre kell görcsölve bizonyítani, az nem megy.
2023. dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy csók van-e vagy nincs, hanem hogy találkozunk-e vagy sem. Azért, mert lehet hogy ő vevő lenne rá, de én baromira nem. Meg amúgy mi van ha mondjuk akivel ismerkedsz, az olyan mint én és nem szeret egész nap írogatni, max 1-2 órát vagy annyit sem és a személyeset preferálja?


Amúgy nem tudom kitől és hol hallottad ezt, de felejtsd el. Igazán csak úgy tudod megismerni a másikat, ha amúgy együtt éltek legalább egy évig és közben is jó a kommunikáció köztetek. Persze nyilván nem azt mondom, hogy nincs értelme járni úgy, hogy egyébként külön éltek, az is egy folyamat, ameddig eljuttok az összeköltözésig, ha eljuttok egyáltalán, csak szerintem nagyon nem jó hozzáállás ez amit fent leírtál.

2023. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%
8. Ha talalkozik ket megfelelo egymashoz illo ember ott semmi fele kerdojel egyik felrol sem lesz hidd el. Egesz egyszeruen alakul minden ahogy annak tortennie kell pozitiv iranyban. Felfogsz oldodni a tarsasagaban, nem fogsz agyalni se bizonyitani akarni se semmi. Aki hozzad van rendelve azzal csak ugy tortennek a dolgok jo iranyba sodrodtok az arral es erezni fogjatok hogy egymashoz tartoztok.
2023. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!