Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem mertem csókot kezdeményezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mertem csókot kezdeményezni, kézfogás lett a randi vége. Utána lévő beszélgetés alapján lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Adott volt egy második "randi" (ez a gond, nem vagyok benne biztos hogy annak számított), városnézéssel és vacsorával majd kávéval. 80%-ban biztos voltam benne, hogy bejövök neki de mivel nem 100% volt ezért nem adtam csókot elköszönéskor, ő pedig kínosan a kezét nyújtotta. Később rámírt, hogy jelezzem amikor hazaértem (ő városában voltunk kb. 1 órára tőlem). Válaszoltam neki hogy megérkeztem, és kifejtettem azt is hogy szerettem volna megcsókolni csak nem voltam biztos hogy kölcsönös-e, személyesen kellet volna jeleznem, remélem nem hozom most ezzel kellemetlen helyzetbe. Erre azt felelte, hogy nem gond nem érzi magát kellemetlenül smileyval és szó végi betűk sokszorozásával. (Nem magyar, szó szerint: no worriesss, I'm comfortable :) ) A kérdés inkább illene a tini kategóriába éretlenségem miatt de egyébként mindketten 28 évesek vagyunk

2023. ápr. 23. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
A nők ezeket a dolgokat nem siettetik, még lehet jó is hogy nem azt érzi hogy csak erre mész.
2023. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Reakciója alapján lehet még esélyed, de hívd el egy újabb találkozóra és akkor biztosan megtudod. Ha belemegy, akkor van, ha rögtön kifogásokkal jön, hogy nem ér rá (és nem javasol másik időpontot), akkor gyanús, hogy csak kedves akart lenni, de nem akarja folytatni.
2023. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jól rendezted. Nem hagytad bizonytalanságban.
2023. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a nő, akineked elköszönéskor kezet nyújt, az nem akar az adott helyzetben csókólózni, és nem is állt szándékába.


Ez egy szimpla jelzés volt részéről, hogy szimpatikus vagy neki, de semmi több.

2023. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a kétdező a ffi a sztoriban es ilyen bizonytalan tesze tosza sok jóra ne számitson. En azt hittem csaj a kerdező.
2023. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehet még esélyed nála. :) Remélem, jól alakulnak a dolgaitok.
2023. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#5 Korábban volt rá példa, hogy határozottabb voltam de félre értettem a jeleket ezért visszafele sült el

2023. ápr. 23. 21:28
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként az alábbiak miatt nem voltam 100%ig biztos: egyből felajánlotta h kifizeti a saját részét, gyakran tette keresztbe a karjait (bár megjegyezte h hűvös van), külsőre már szinte túl jól néz ki. A hét közepén elhívom megint, aztán kiderül hogy állunk :)
2023. ápr. 24. 21:49
 9/9 A kérdező kommentje:
Frissítés: bőven volt nála esélyem. Igent mondott további találkozókra és már az első után együtt aludtunk. Ő is azért nyújtott akkor kezet mert nem akart tolakodó lenni, utána már ő kezdeményezte a csókot
2023. máj. 24. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!