Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy hosszabb csókolózás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hosszabb csókolózás ígéretnek számít?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel 3x randiztunk, a harmadik randin megcsókolt és én ezt viszonoztam.

Elég messze lakik, ritkán tudunk találkozni, pedig kb. 2 hónapja ismerkedünk.

És az a lényeg, hogy mostanában alig chatelünk, nincs semmi témánk, tényleg van olyan nap hogy a beszélgetésünk egy "jó reggelt-jóéjt" - ból áll, pedig próbáltam felhozni többször témát, de az utóbbi napokban mindig ellaposodott

Szóval megírtam neki hogy ez így valószínűleg nem fog menni, mert nem érzem úgy hogy ebből lehetne valami.


A pasi viszont ezen eléggé megsértődött, mert szerinte azzal hogy visszacsókoltam múltkor már elkezdtünk járni, vagy legalábbis "megígértem" hogy ebből komolyabb dolog lesz


Jogos a kiakadása vagy sem?

Nem nagyon tudom behatározni, nem volt még kapcsolatom


De ha járnánk is, szerintem egy kapcsolatnak nem köszönésgetésből kéne állnia


L20/F21



2021. nov. 25. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de ez kissé túltolt így. Kommunikáljatok, beszéljétek meg ki mit akar, mit vár el. Nem a csók itt az igazi lényeg, hanem hogy többet akarsz beszélni, találkozni vele.
2021. nov. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy csók csóknak számít, és semmi többnek.

A helyedben én ezt itt zárnám le. Ő már most se fektet ebbe energiát. Mi lesz később? Az meg milyen hozzáállás, hogy a csókkal megígérted, hogy komoly lesz. Pfff... És akkor már be vagy stoppolva, innentől nem kell tennie semmit, csak előkap, ha ráér? Vagy hogy gondolta?

Hidd el, hogy találsz ennél jobbat!

2021. nov. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Jogos. Minek csókoltad vissza, ha nem akarsz tőle semmit?
2021. nov. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy csók nem egyenlő a kapcsolattal. Annak is működnie kell egy kapcsolathoz, az is az ismerkedés része.

Valóban érdemes lehet beszélgetni erről, de szerintem eleve nem jó ha már most nincs téma.

Szerintem akik tényleg összeillenek azoknál mindig kell hogy legyen.


Ha ő nem tesz bele energiát, nem fog menni.


Egyszer randiztam egy sráccal, akivel online kezdtünk el beszélgetni. Nehézkesen ment, többször is abba maradt, majd elhívott találkozni. Gondolkoztam hogy van-e értelme, de úgy voltam vele, hogy hátha élőben jobb lesz.

Udvarias, kedves volt, próbáltunk dumálni. A vicc az, hogy tök sok mindenben hasonló az ízlésünk és sok dologról tök hasonlóan gondolkodtunk, nevetett a vicceimen stb. Mégis nyögvenyelős volt, sok kínos csönddel, nehézkes volt, nem gördülékeny. Kb egy órát voltunk így, az idő csak vánszorgott, majd mindenki ment haza.

Szerintem mindketten megkönnyebbültünk:D


Szóval nem igazán volt közös dinamika, hiába a hasonló ízlés.

Van ilyen.

2021. nov. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha minden ember mindenkivel egybol kapcsolatban lenne, akit megcsokolt….:Ddd
2021. nov. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!