Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha zavar, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha zavar, hogy a barátomnak a csókolózástól álmosak a szemei?

Figyelt kérdés

Nem lakunk együtt, főleg esténként vagyunk együtt, nála. Amikor bújunk, csókolózunk, 5-10 percen belül olyan álmosak a szemei, hogy teljesen kiábrándító. Mintha bármelyik pillanatban, akármilyen pozícióban avgyunk (akár állva), elaludna. Egyszerre mintha unna engem + sajnálom is, hogy fáradt és inkább akkor aludjon.

Mindig másra fogja, de legtöbbször arra, hogy csókolózáskor (nyilván) olyankor becsukja a szemét és "úgy marad".

Mit lehet tenni?

23N


2021. okt. 4. 13:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Vampirokkal kell ismerkedni, azok egesz ejjel fenn vannak.
2021. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Opció lehet az is, hogy felnősz.


De ha maradsz tinilány, akkor esetleg csukd be te is a szemed és akkor nem látod.

2021. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kössz a semmit. Megoldást kereswk, ami egyszerre mindkettőnk érdeke, nem hatereket.
2021. okt. 4. 14:18
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

uristen.. nem vagy 100as szerintem.


megoldas:

1. ne csokolozz vele

2. csukd be a szemed, ha zavar

2021. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
talán sokat dolgozik, tanul , iszik , füvezik .. bármelyik opció lehet, genetikától függően vannak korán öregedők akiknek hamarabb jellennek meg az arcán a jelek ha kimerült ..
2021. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rohadtul furcsa, mert csokolozas kozben be is csukom a szemem, es ha kinyitnam, se latnek semmit, mert a ket arc egymasbaer.
2021. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem térdelj elé.Ha szopod farkát,akkor nem látod az álmos szemeit😁Ha meg már tele verte a szádat,te is álmos leszel a fáradtságtól!😁
2021. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
egy kiadós alvás után is ilyen?
2021. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Megoldás, hogy hagyod pihenni és akkor találkoztok, amikor ébren tud maradni, vagy megoldás az is, hogy ha elfogadod, hogy este az ember fáradt, ha nem csak körmöt lakkozott, hanem dolgozott is, és örülsz minden percnek, amit együtt tudtok tölteni, akár félálomban is, mert értékes számodra. Megoldás lehet az is, ha elmész egy normális munkahelyre és akkor te is elfáradsz és nem lesz időd ilyen hülyeségekre.


Megoldás az is, hogy szakítasz vele, és akkor van esélye találni egy olyan lányt, akinek max. valós problémái vannak és nem csak kreál néhányat, mert unatkozik.

2021. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Van egy kifejezetten koravén 24 éves haverom és panaszkodik nekem, hogy a korabeli csajok borzasztóan infantilisak. Bíztatom mindig, hogy nem mind, de a kérdező nem segített most. :D
2021. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!