Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők egy részénél miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők egy részénél miért a vonzalom és nem férfi idősebb kora számít?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésben egy hozzászóló ezt írta:


"a vonzalom nem válogat... egyáltalán nem érdekelne ha egy nálam 10-15 évvel idősebbel találnám meg a közös hangot."


Addig értem hogy közös hangot megtalálja, és a külső?


Vagy ez hogy van, ha nem kopasz, nem pocakos, nem ráncos de idősebb akkor tetszik neki vagy hogy kell ezt elképzelni?



2023. dec. 3. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne egy veled egykorú/nálad fiatalabb, buta, gonosz, kövér nő, és egy nálad 10 évvel idősebb, csinos, vékony, kedves nő, melyiket választanád?
2023. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És vak emberek szexuális vonzalmát hogy kell elképzelni?
2023. dec. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Alighanem túl felszínes vagy, hogy megértsd. Különben fel sem merül benned a kérdés.
2023. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként is így vagyok, a kor az csak egy adat, nem igazán érdekel, ha vonzó a nő. Ha most választani kéne egy korombeli,vagy nálam fiatalabb,de mondjuk elhízott/nem szép arcú nő, és egy nálam 5 évvel idősebb, de amúgy csinos,jó alakú nő között, akkor nyilván az utóbbit választanám😎 , de sztem minden normál ember így van ezzel, nemtől függetlenül. Max ha valami aspergeres lennék,akkor néznék ilyen adatokat a vonzalom helyett.
2023. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Kerdezo,az a notmalis,ha vji szamara vonzo part akar.


Bocs,h a helyes normal testsulyu pasit valasztja a legtobb no a nagyhasu nagytokas ronfafeju anyamasszony katonaja helyett.

2023. dec. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szép arcú nem kopasz nem pohos 40 feletti férfiak tetszenek. Fiatalabb emberhez nem tudok vonzódni mert idétlen.
2023. dec. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!