Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, férfiak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, férfiak, hogy csak azért oda lesztek egy nőért, mert rendkívüli élmény volt vele beszélgetni egyszer-kétszer?

Figyelt kérdés
Egy basic nő kívülről, de nőies jelenség azért összességében, hangra, arcra, alakra, ruházkodásban.

2023. nov. 8. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az volt barátnöm ilyen jellem. 3 gyerek azért meglátszott rajta, de csinosan öltözködött, adott magára, nagyon kellemes hangja volt, ez miatt különösen szerettem vele beszélgetni. Részben ez is fogott meg benne.
2023. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, viszont nem a rendkívüli beszélgetés ténye miatt, hanem amiatt, ami miatt a beszélgetés rendkívüli volt.
2023. nov. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jogos!
2023. nov. 8. 16:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan hogy felszálláskor szóba elegyedtem egy pasival de olyan szintű beszelgetéseink voltak hogy hohetetlen es 2 órás így ment el mintha csak most ültünk volna le a pasi teljesen elhült hogy már megérkeztünk miközben csak most szálltunk fel. Teljesen idő eltolódasban "szenvedtünk":)

A kocsija a pályaudvaron volt hirtelen elköszönt le akart lépni de mivel látta rajtam hogy ledöbbentem igy felajálotta hogy elvisz kocsival, elvitt ahpva mentem kirakott és lazán elhajtott soha többé nem láttam


Szóval egy rendkívuli beszélgetés élmény önmagában nulla.

2023. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*vonatról írtam
2023. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*jav 2 órás út elment egy pillanat alatt
2023. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Melyik vagy Te?
2023. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon minimális az emberi kapcsolatom, a munkahelyen sem igazán csacsogok, nincsenek barátaim, nem járok sehova. Ha valakivel (nővel) beszélgetek is, akkor szokott ilyen érzésem lenni, de ez csak csalóka dolog.
2023. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Plz, van hogy valakire ránéztem és már az elég volt
2023. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, de racionálisan tudtam, hogy nem lehet semmi, mert a csajszi csak 13 éves volt. De beszélgetésnek mégis csak az volt az egyik legjobb abban az évben, kevés értelmesebb emberrel találkoztam (nem vicc, nem trollkodás, tényleg így volt).
2023. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!