Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz helyen keresek vagy tényleg elvárják a lányok hogy más lányoknak is nagyon kelljek?

Figyelt kérdés

Ismerkedés elején mindig oda vannak értem és nagyon féltékenyek hogy biztos más lányokkal találkozom felszedni vagy ezért nem kerestem mert mással randiztam, amikor meg igyekszem megnyugtatni hogy csak ő van nem akarják elhinni.

De idővel megnyugszanak és már nincs is meg az a rajongás ami elején, hát ő másnak gondolt... viszont amikor elkezdek rájátszani hogy esetleg más lány lehet akkor hirtelen újra nagyon érdeklem....és nem lehetek magam, tényleg ez a normális hogy szerepet kell játszani hogy szeressen egy lány? Mindig ez van, aztán persze jegelnek amikor megtudják hogy nem olyan nőcsábász vagyok mint elsőre hitték.



2023. nov. 28. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen lányok, egyszer azért lett vége egy kapcsolatomnak, mert elkezdődött. Tehát az exem évekig szerelmes volt egy lányba aki nyominak gondolta úgyhogy nem jött vele össze, majd amikor látta, hogy mégsem olyan nyomi, fel tud szedni valakit, egyből kellett neki, exemnek meg fomoja volt és lecserélt rá, mert végül is mindig vele akart járni.


De én pl örülök, hogy nem hajt a barátomra senki, nagyon féltékeny vagyok ilyen helyzetben, úgyhogy nálam off, aki csajozgat.

2023. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kimondtad a lényeget. Lányokról van szó, nem felnőtt nőkről.
2023. nov. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, akkor ebbol mar tudod, hogy nem a megfelelo lanyokkal ismerkedsz. Lapozni kell.
2023. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam összejönni olyanokkal akikre mások is buknak 🤣 Nem szándékosan és féltékeny se lennék egyszerűen csak nem.
2023. nov. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!