Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak bejönnek az introvertáltabb férfiak, vagy inkább az olyan Desh félék?

Figyelt kérdés
Mindig az önmagukat gátlástalanul nyomató férficsődöröknek van sikere a csajozásban. De azt mondják, a lányok a csendes szerény pasikat szeretik. Akkor miért nem velük ismerkednek?

2023. okt. 21. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Mindegy milyen szar ember vagy ha nem unatkozik melletted. Nagyjából ennyi a titok.
2023. okt. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
24%
Mindegy milyen vagy, ha tele vagy pénzzel. Kb ennyi a titok.
2023. okt. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Csak ilyen végletek vannak már megint?
2023. okt. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Felteszel egy kérdést, de a kifejtésben egyértelművé teszed, hogy mit fogadsz el válaszként.... szuper..


Természetesen az introvertáltak is jellemzően be szoktak csajozni. Nyilván nem ők azok akik három szóval levarrnak valami random csajt a dizsiben, de a legtöbbünknek nem is ez a célja.


Természetesen nem összekeverendő az introvertátság és a szociális fóbia. Itt az oldalon rendre keverik a kettőt.


A deshről nem tudok nyilatkozni, nemtom mi az.

2023. okt. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

Ki nem állhatom a nagyképű nagyhangú rámenős macsókatde ugyanúgy taszítanak a gamerek, akik egyész nap a számitógépet nyomogatják.

Akit bejönnek: csendes, szerény, szorgalmas, kedves intelligens, ambiciózus

2023. okt. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Desh egyáltalán nem a nagydumás csődör kategória, elég szorongó típus a srác, de csajozni bizonyos körökben tényleg tud. Ne keverd össze az imázst a valósággal.

A csajozási statisztikád pedig nem függ attól, hogy intro vagy extro vagy, mindkét típus vonzó a hasonló kaliberű embereknek, nálad nyilván máshol kell keresni az okokat.

2023. okt. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Én a csendes szerény pasikat szeretem. Foglat is vagyok.
2023. okt. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Az introvertáltság, a gátlásossàg/szorongás és a csendesség három TELJESEN KÜLÖNBÖZŐ fogalom, aminek nincs sok köze egymáshoz.

Először is attól, hogy valaki introvertált, simán lehet, hogy magabiztos és határozott, és felszólal, ha fel akar. Sok introvertált van vezető szerepben is akár, szóval egyáltalán nem kell visszahúzódónak is lenniük.

Másodszor: attól, hogy valaki szeret egyedül lenni, egyedül dolgozni stb., simán lehet, hogy amikor kettesben találkozik valakivel, be nem áll a szája.

Engem többnyire introvertált pasik vonzottak, vagy maximum olyan ambivertáltak, akik egyértelműen szociálisan extrovertáltak voltak, viszont SOHA nem olyanok, akik mindig a társaság bohócai voltak, és mindenáron a középpontban akartak lenni stb.

Én pedig egyértelműen társaságkedvelő vagyok, inkább extrovertált, viszont elég csendes, szótlan fajta (nem összekeverendő a gátlásossal), és sokkal jobban kijövünk egymással azokkal, akik szeretnek sokat beszélni, és örülnek, hogy jó hallgatóság vagyok.

2023. okt. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha valamenyi kisugarzas is tarsul hozza nem az a teljesen szotlan megijjedt nyuszi akkor a noknek bs jon de fontos hogy usson meg egy mercet . F
2023. okt. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Olyan nőnél van esélyed, akihez oda mersz menni beszélgetni és képes vagy flörtölni. Introvertáltság nem hátráltat, csak akkor, ha mellette félénk is vagy.
2023. okt. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!