Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszalasztottam ezt a nőt?

Figyelt kérdés

Munkatársam az illető. Eleinte ment a szemezés, akkor egyértelmű is lett, hogy bejövök neki.

Aztán egyszer megszólított. Akkor nem tudtam hova tenni, mert poénkodott valamivel, pedig előtte sosem beszélgettünk, még a "letámadsz" szót is használtam sajnos. Pedig minél többet gondolkodom rajta, annál világosabb, hogy nem ez volt. Humoros volt, kedves, de abszolút visszafogott. Látszott, hogy elszontyolodik, azóta legfeljebb köszön. Szemezés sincs már.

Arra gondoltam, legfeljebb szexet akar, de már nem is tudom, evvel mi lenne a baj. Most azt gondolom, semmi. De már elment ez a vonat?



2023. nov. 17. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Most nem tudsz beszélni a saját kollegáddal?🤦‍♀️

Jo reggelt milyen volt a hétvége meg ezekbol a small talkokbol szokott minden kiforrni apránként.

2023. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Mi lenne hogyha most te mennél hozzá beszélgetni. Egyébként nem tudom honnan szeded, hogy csak szexet akart. 🤦
2023. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Munkaügyben nem kell beszélnünk, csak egy helyen vagyunk. Ezért nem beszéltünk sosem. Furcsa lenne úgy, hogy szinte leráztam.
2023. nov. 17. 18:21
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Én csak ennyit "írok":


🤦‍♀️ 🤦🤦‍♀️ 🤦🤦‍♀️ 🤦🤦‍♀️ 🤦🤦‍♀️ 🤦🤦‍♀️ 🤦


Na jó, nem bírom ki...


Hottentotta vagy, megtette az első lépést és te leráztad és azt hiszed hogy szexelni akart volna.


Tudod mit? Inkább hagyd békén! Igen, elment a 🚆.

2023. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ennyire gáz, hogy nem szólítottam még meg? Ezt azért nem hittem volna.

De jogos, ha segítséget akarok, nem csöpögtethetem az infókat.

Van valakije, és fiatalabb nálam kb. 11-12 évvel. Ebből gondoltam, hogy szórakozik, vagy szexelni akar. Amiben igazából benne lennék, ha akkor gondolkodtam volna.

2023. nov. 17. 18:32
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Balfék voltál,nem kicsit,de legalább nagyon.

Ezt még jóvá teheted,ha te is odamész hozzá kommunikálni.Máshogy nem megy.

2023. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Fúh, hogyan lehet kitörölni az arcra vágós nőket? 🤔


Ahh, nem baj, magamnak célzom most:



🤦‍♀️ 🤦🤦‍♀️ 🤦🤦‍♀️ 🤦🤦‍♀️ 🤦🤦‍♀️ 🤦🤦‍♀️ 🤦



Nagyon jó, hogy leráztad ha egyszer párkapcsolatban van. Majd ha nem lesz akkor menj oda hozzá beszélgetni.


Viszont ugyanúgy elment a 🚆 és hagyd békén, mert foglalt!

2023. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%

Lenne normális párkapcsolati piac incelprobléma nélkül.. és nem kéne a munkahelyen szerencsétlenkedni, hanem lehet sza..ismerkedni a kijelölt helyen (tehát online meg a clubokban).


Tegyük fel, hog mellé intézményesített monogámia is lenne, ahogy az elmúlt 1000 évben volt..és le lenne tudva az egész téma a középsuliban/egyetemen, nem a munkahelyen menne ez.


Köszönjük feminizmus és problématagadók.

2023. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg annak idején is létező jelenség volt,hogy valakinek nincs szerencséje a szerelemben,csak akkoriban mindenki azt ette,amit elé toltak,nem volt apelláta úgymond...A munkahelyi kapcsolat meg véleményem szerint abszolút nem ördögtől való dolog,hiszen nyilvánvalóan ahhoz kezdesz el vonzódni,akivel a legtöbb időt töltöd összezárva,plusz mellé még igen szemrevaló is,tehát minden adott.
2023. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos szerencsésebb nélküled! Keress mást!
2023. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!