Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más férfiak is vannak így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfiak is vannak így itt, akik elszalasztottak dolgokat, pl hölgyeket egykoron és megbánták?

Figyelt kérdés

Én már a rutinosabb 30-as generáció tagja vagyok, egy 30-as agya szerintem már éretebb, máshogyan működik mint egy huszonévesé. Nagyon sok esetben mikor huszonéves voltam, és nem voltam tapasztalt, szinte féltem a nőktől. Emiatt nagyon sokat meg sem mertem szólítani, vagy ha igen, menet közben ment el a maradék önbizalmam. Aztán persze érettebb fejjel már ezek a doldok kissé fájnak, mert egyszer vagyunk fiatalok, ha nem cselekszünk (persze ésszerűen és következetesen), akkor azok az elszalasztott lehetőségek soha többé nem jönnek már vissza. ÉS ha egyszer egy nőt pl a töketlenséged miatt veszítesz el (vagy amiatt nem jössz vele össze), akkor szinte mindegyik elkönyvel egy anyámasszony katonjának, hozzáteszetem h teljesen jogosan. Pl az adott hölgyet, aki a videoban van még annó 5-10 év közötti intervallumban (nem mondom mást, nem akarom, hogy kinyomozzon bárki is) szalasztottam el, pedig többször jelezte akkoriban, hogy nincs párja, és szeretné, ha udvarolnék neki. Sokat változott, csendes, visszahúzó csajból egy magas beosztású nő lett, aki most már határozott és beszélni is képes már. [link]


Nektek is voltak ilyen ,,baklövéseitek"? Mert nekem nem csak ez az 1, hanem vagy 10. Akiket 30 felett már ,,visszasír" az ember, amikor már nem tud úgy válogatni, mint huszonévesen és az agya is megkomolyodott.


2020. nov. 2. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Ahahahahjjj, micsoda bújtatott reklám ez a linkben található eseménynek! Zseniális, mint a fizetett tartalmak az USA honlapjain.


De a kérdésre - a múlttal nem szabad ennyit foglalkozni, ezen rágódni. Mindenkinek voltak elszalasztott lehetőségei - ez van. A baj akkor kezdődik, ha ilyenek sem voltak! Hidd el, az rosszabb!

2020. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon nem reklam. Nagyot tevedsz. Oszinten mondom.
2020. nov. 2. 21:33
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A "mi lett volna, ha..." kezdetű mondatok helyett igyekszem a "mi lesz, amikor..." kezdetű mondatokra koncentrálni.
2020. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jelentem ezt a kérdést.
2020. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
? mi a baj?
2020. nov. 2. 21:44
 6/14 A kérdező kommentje:
de úgy érzem vannak itt bajok néhány ember fejében, aki nem is válaszol csak jelent. Az ilyen embert nagyon elítélem, mert ha valamit őszintén kérdeztem és helyette kapsz egy mellberúgást, az embertelen tud lenni.
2020. nov. 2. 21:46
 7/14 anonim ***** válasza:
Gondolom az a baj, hogy a videón levő hölgyről elárultad, hogy utánad tepert. Én sem lennék boldog a hölgy helyében. Ettől függetlenül nem jelentelek.
2020. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ez egy nyilvános video, bárki láthatja ettől a kérdéstől függetlenül is. Semmi rosszat nem mondtam a hölgyről, sőt.
2020. nov. 2. 22:19
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja, de aki itt olvasgat, az mostantól mind tudja, hogy rádstartolt egy időben. Ez olyan intim dolog, akkor is, ha téged nem ismerünk. Te se biztos, hogy örülnél, ha itt gyakorin belinkelne ő téged valami videóban és szétkürtölné, hogy ez a csávó belém volt esve X évvel ezelőtt.
2020. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9


"Ja, de aki itt olvasgat, az mostantól mind tudja, hogy rádstartolt egy időben."


Ráadásul lehet, hogy nem is igaz.

2020. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!