Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan a nők akik 25-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan a nők akik 25-30 éves korukban nagyon válogatósak voltak, de később ezt megbánták és elszalasztottak egy normális férfit, mert nekik csak a legjobb kellett?

Figyelt kérdés

2023. jún. 13. 17:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Ha még azzal is szakítás lesz akit megválogat az ember szerintem mi a következmény? Meg jobban erősebben kell szűrni és válogatni. Pont nem az ellenkezője.
2023. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
*szerinted mi a következmeny?
2023. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Nincsenek. Nem véletlenül utasítunk vissza embereket, az csak ilyen férfiegó fantázia, hogy majd megbánja később. Biztos van ilyen is, de nem ez a többség, kár még reménykedni is.
2023. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Nincsenek.
2023. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy elszalasztottak egy normálisat, de az nem te vagy.
2023. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Mindenkit okkal utasítottam el. Nem bántam meg.

Egyre válogatósabb lettem, mert megtanultam, hogy mire van szükségem egy kapcsolatban és mire nincs. Ennek hála válogattam ki a férjem, akivel remekül összeillünk.

2023. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom te vagy az a normális férfi, aki nemrég el lett szalasztva és most bedurciztál az egész világra, igaz e mo?
2023. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Hatoshoz csatlakozom. Én is inkább válogatósabb lettem az évek során és megérte.
2023. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Én elutasítottam pár jó állással rendelkező, helyes, magas, értelmes, vicces férfit, akik szerettek. Tudom most is, meg tudtam akkor is, hogy "jó fogások", csak épp nem voltak az "igaziak", nem tudtam szerelmes lenni beléjük. Esélyes, hogy akibe bele tudok szeretni nem lesz olyan magas, olyan helyes, vagy olyan stabil érzelmileg vagy anyagilag, de legalább szerelmes leszek. Akkor is így gondoltam, meg most is. Azt hiszem nagyon szomorú életed lehet, nem "jó tulajdonságok alapján" választunk párt, hanem érzelmek az elsődlegesek, és az nem olyan, amit ki tudsz érdemelni, ha elég "jó" vagy.
2023. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanolyan válogatós vagyok most is, ha nem jobban. Senkit ne szalasztottam el, akit utána megbántam volna. Mjnden elutasításnak oka volt. Engem is szalasztottak mar el. Hiszem, hogy annak is oka volt és nem kívántam, hogy kesöbb megbánja.
2023. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!