Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszalasztottam ezt a nőt?

Figyelt kérdés

Munkatársam az illető. Eleinte ment a szemezés, akkor egyértelmű is lett, hogy bejövök neki.

Aztán egyszer megszólított. Akkor nem tudtam hova tenni, mert poénkodott valamivel, pedig előtte sosem beszélgettünk, még a "letámadsz" szót is használtam sajnos. Pedig minél többet gondolkodom rajta, annál világosabb, hogy nem ez volt. Humoros volt, kedves, de abszolút visszafogott. Látszott, hogy elszontyolodik, azóta legfeljebb köszön. Szemezés sincs már.

Arra gondoltam, legfeljebb szexet akar, de már nem is tudom, evvel mi lenne a baj. Most azt gondolom, semmi. De már elment ez a vonat?



2023. nov. 17. 18:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nézd, ha van valakije és fiatalabb is, akkor jól döntöttél, csak egy kaland lettél volna, ez olyan megalázó nem, hogy csak egy pótléknak vagy csak jó, ennyire leárazzák magukat az emberek, mintha rájuk lenne irva, hogy 50%..

ha 200%-osnak tartod magad sokkal értékesebb vagy hidd el, azért az emberért van küzdés és értékes, ha nem adja mindjárt magát, és olyan nincs hogy elment a vonat, jönnek helyette más vonatok, mindig van vonat amire fel lehet szállni...ne értékeld le magad, tudd, hogy értékes vagy, vannak olyan tulajdonságait ami miatt szerethető vagy nem?

akkor jól reagáltál neki, sose bánd!!!

2023. nov. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!