Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes nőkben miért alakult ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nőkben miért alakult ki hogy ennyire csak a külső legyen a fontos nekik és teljesen átlagos egyáltalán nem ronda férfiakat lecsúnyáznak?

Figyelt kérdés
Például vannak olyan ismerőseim kolléganőim, akik igaz hogy csinos nők, teljesen rendben lévő, egyáltalán nem ronda férfiakra rámondják hogy jó ronda, meg nagyon nem jön be.... Nyilván az ilyen nagyon helyes nagyon vonzó pasik már érdekes módon az eseteik...
2023. nov. 28. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Mert vannak ilyen emberek. Erre nincs miért, csak van. Miért nem szereti valaki a spenótot.
2023. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Bocs, de kinek mi a jóképű? :D Ez tök szubjektív. Lehet, aki Szilvinek egy totál átlagos férfi, az nekem álmaim pasija éss viszont.
2023. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

2, Igen. Valamelyik nap sorban álltam, mögöttem egy csapat férfi. Mivel a fülem jó, hallottam miről beszéltek. Az egyik azt mondta szép vagyok, a másik meg azt, hogy csúnya. :D

Na akkor most ilyenkor mi van?


Mindkét nemnek számít a külső (is), ez van.

2023. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Barátnőm mutatott múltkor egy pasit nekem Instán, hogy tetszik neki. Engem egyáltalán nem mozgatott meg.


Mikor fogja már fel a sok férfi végre, hogy ízlések és pofonok?

2023. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen szubjektív, hogy kinek mi számít szépnek vagy csúnyának. Egy kolléganőmmel beszélgettünk pár hete, hogy melyikünknek melyik kollégánk jön be külsőre és teljesen másokat tartottunk helyesnek és csúnyának. Ízlések különböznek.
2023. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
Utódvédelem. Evolucio.
2023. nov. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2%

Az alacsony pasikat minden nő csúnyának tartja...


Nyomorult világ.

2023. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Miért azokkal foglalkozol, akiknek nem kellesz?
2023. nov. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
Ahány ember annyi ízlés. De van benne valami azért. Megfigyeltem én is hogy amúgy korához stb teljesen korrekt férfira 10 nőből 9 azt mondja undorító. Én hetero férfiként meg úgy látom hogy a példa személy külsejével semmi baj. Nagyon kritikusak tudnak lenni. Ha egy férfi 40 éves és mondjuk 85 kg az nekik kövér. Érted még viszonylag jóképűnek is lehetne mondani. Van egy kis pocakja akkor “disznó igénytelen” jelzőt megkapja azonnal.
2023. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

"Én hetero férfiként meg úgy látom hogy a példa személy külsejével semmi baj."


Képzeld el, hogy az illetővel szexelsz, szopogatod a bele alatt a farkát.


Heteroként krva könnyű a saját nemedet felnyomni, teljesen más szemüveggel nézed azt, akit nem kell megcsókolnod.

2023. nov. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!