Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nettó 265 ezer forintot kereső férfi már viszonylag pénzesnek számít?

Figyelt kérdés
Ha azt nézzük, hogy mennyi a minimálbér, a garantált minimálbér, a közmunkabér, a mediánbér és a valódi átlagbér Magyarországon, valamint azt hogy egy pedagógus, ápoló, mentő és egyéb diplomás közalkalmazott sem keres ennél többet, akkor azt lehet mondani hogy ez már pénzes pasi kategória, legalábbis még 30 alatt?
2023. nov. 26. 16:53
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
77%

Egyébként imádom hogy a kérdező az összes komment közül az enyémet emelte ki és csak arra reagált. Mégpedig azt, hogy tuti összefekszem a főnökkel 🤣🤣🤣 savanyú a szőlő? 🤣🤣🤣


A későbbiekre reagálva... Ha nem tudsz angolul, nem fogsz normálisan kereső munkat kapni, ez ennyire egyszerű

2023. nov. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Nem emeltem ki a kommentedet, csak lerántottam a leplet arról hogy ez általános lenne. Egy friss diplomás BME-VIK-es junior bére mondom épp hogy súrolja a nettó 300-at, feltéve ha egyáltalán felveszik valahova, mert túljelentkezés van mindenhová junior pozíciókra.

Az ha te ennek kétszeresét kapod, véletlenül 30 alatti nőként, annak bizony oka van. És nem csak tippként írtam, hogy "tuti összefekszel", hanem tényként írtam hogy összefekszel valakivel. Mert ezt máshogy nem lehet. Miért választanának téged a sok junior közül amikor férfit (aki nem tud szülni így nincs kockázat sem) fele annyiért tudnának alkalmazni ugyanazzal a tudással?

2023. nov. 27. 00:08
 33/37 anonim ***** válasza:
89%

"És nem csak tippként írtam, hogy "tuti összefekszel", hanem tényként írtam hogy összefekszel valakivel. Mert ezt máshogy nem lehet."


Nagyon nincs semmi élettapasztalatod.

2023. nov. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%

10. Na ez is egy f*szság. Nettó 410-ből havi szinten 150-200 ezret el tudok tenni és nem a szüleimmel élek.

Ha az ember tud főzni, akkor elég sokat lehet spórolni.

2023. nov. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
77%

30

Mi az, hogy hogyan tűröm??? Ez az elvárás, (az összes SSC.ben,) ennek kell megfelelni. Miért? Szerinted a franciák, németek, hollandok, majd megtanulnak a kedvedert magyarul?? Vagy mit hittél? Vagy majd a francia beszállitó/vevő, megtanul magyarul??? Vagy mi a f*sz? 😅

2023. nov. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
69%

23 vagyok és a cafetériával a kétszeresét keresem... (Ok, ebben az SzJA mentesség is benne van, de anélkül is sokkal magasabb lenne a fizetésem, mint 256 ezer.)


Ja, és nem úszom a pénzben... Jól kijövök belőle, de több, mint 100 ezret nem nagyon tudok félretenni belőle. 100 ezer meg kb semmi, az életben nem veszek ebből lakást, inkább csak biztonsági tartalék... Szóval nem tudom, hogy lehet a fizetésem feléből elvegetálni, még vidéken sem.

2023. nov. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
65%
Ez a f*szkalap, él a saját.kis burkában, es tényleg azt.hiszi, hogy az atlag 5-600-700ezres fizetés, valami hatalmas dolog, pedig nem az! Sőt! Fizetem a lakáshitelem, fenntartom az autóm, kaja+ruha+szórakozás, és kb 80-100ezret tudok felretenni / hó! Nem sok!
2023. nov. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!