Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nettó 265 ezer forintot kereső férfi már viszonylag pénzesnek számít?

Figyelt kérdés
Ha azt nézzük, hogy mennyi a minimálbér, a garantált minimálbér, a közmunkabér, a mediánbér és a valódi átlagbér Magyarországon, valamint azt hogy egy pedagógus, ápoló, mentő és egyéb diplomás közalkalmazott sem keres ennél többet, akkor azt lehet mondani hogy ez már pénzes pasi kategória, legalábbis még 30 alatt?
2023. nov. 26. 16:53
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
23%

A fizetés csak egy kis szelet, sokkal többet számít a háttér, ami mögötte van. Amikor úgymond az anyagiak kerülnek szóba, és csak a fizetésről beszélni, az kb. olyan mintha valaki egy matematikai egyenletet úgy akarna megoldani, hogy csak összeadást meg kivonást használ,de szorzást osztást nem. Kicsiben még lehet számít valamit,de minél inkább a nagyobb képet nézed,annál inkább eltörpülnek ezek a műveletek.

Ugyanis a valódi világban a fizetés csak egy porszemnyi tényező, ami már inkább számít, az a vagyon. Mert kereshetsz 1 milliót is, ha nincs saját lakásod,nincs egy háttered, vagyonod, befektetésed, akkor az is lehet édeskevés. Míg ezzel szemben,ha ezek megvannak neked, akkor igazából a 300 ezer forint kereset is lehet bőven elég.

2023. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
48%
2023. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
56%

10

30 alatti nő vagyok, multinál, CSAK női főnöke vannak, és 3x keresk tobbet nálad, és nem mondanám magamat pénzesnek! Sőt! Te, egyenesen csóró vagy!

2023. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
33%

Nálunk a nyugdíjas takarító néni kap majdnem 300 ezret, napi 5 óra munkával.


Hogy lehet életerős 30 alatti férfinak 260 ezret keresni? Budapesten 🤔😀

2023. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
60%

Úgy, lehet, hogy a cégek nem fizetnek többet.


Multicég gyálon csoportvezetőknek ad bruttó 505e-et. Ez nem kívánságműsor. Ennyit ad és kész, vagy elfogadja az illető vagy nem.

2023. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
37%
Pénzesnek, annak😂😂 Hajléktalanok szemében biztos.
2023. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
32%

Elég furcsa kérdés, akkor is az lett volna ha a covid infláció előtt teszed fel, de így pláne.

Nem pénzes, semennyire, és fura hogy ennyire nem vagy képen.

De a saját válaszodból úgy tűnik, nem is akarod elfogadni a valóságot, hanem próbálod meggyőzni magad hogy ez 30 alatt jó...

Amúgy nincs ezzel önmagában baj, tudod, én pl. kevés pénzből is boldog tudok lenni, megoldom. De azért legyen már perspektívád...


Az is szomorú, hogy egó villogtatássá fajult a kérdés, hogy ki keres többet... mintha ez lenne a legfontosabb életben.

2023. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
28%
Ez viszonylag csórónak számít.
2023. nov. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
67%

Netto 440 körül viszek haza jelenleg, vegyipar, veszéses munkakörnyezet és 12 órás műszakok mellett és egyáltalán nem számítok jól keresőnek. Érettségim van, a munkámhoz is ezt kérik és éveken át tanulja az ember a munkámat.A legjobb esetben is átlagos. Pestre ez még keves is lenne. Pest megyei vagyok amúgy.

Te kb éhbérért dolgozol…

2023. nov. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

"Én junior akármi vagyok és 2,4-szer annyit keresek"

Biztos forrásból tudom, hogy a junior állások még a legnehezebb egyetemi szakok esetében is mint BME-VIK, ELTE-IK, stb. nettó 300-at súrolják. És így is nagyon nagy a választék, sokkal több a junior jelentkező egy állásra mint a meghirdetett junior állás, 40 önéletrajz érkezik átlag egy junior állásra a leghúzósabb szakmákba is.

Szóval ha te juniorként keresel nettó 600 ezret, azzal sincs probléma, lehet ilyen, csak akkor te 2in1 munkaerő vagy. Dolgozol is, tapasztalatot gyűjtesz, de emellett még ágyasa vagy valamelyik vezető vagy egyéb kulcs pozíciót betöltő férfinak. Máshogy lehetetlen.

Ezt mondom, biztos forrásból tudom.

2023. nov. 26. 20:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!