Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan teszt van a csajoknál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan teszt van a csajoknál, hogy azt mondják nem akarnak kapcsolatot, vagy ez egyértelmű kikosarazás?

Figyelt kérdés

2023. nov. 23. 10:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9, azt tudom mit jelent a kifejezés. Azt kérdeztem, hogy mit cisnált. Mik voltak azok a jelek?
2023. nov. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
a) Egyértelmű kikosarazás. b) Teszt, de ez esetben hidd el nekem, jobban jársz a lány nélkül, bármennyire is fantasztikusnak tűnik és bele vagy zúgva. Az ilyen gondolkodásmód később még sok szenvedést okoz a másik félnek.
2023. nov. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

11 vagyok

A kérdező megírta privátban, hogy mikkel húzta az agyát. Elnézést, hogy ezt most ide kirakom, de szerintem lehet okulni belőle bőven.


"Szemezgetett meg közelebb jött hozzám, hagyta hogy megérintsem csinált velem szelfit, de amikor már el akartam hivni valahova akkor offolt, meg mondta hogy jön érte egy csávó. Szóval játszadozott rendesen."


Az, hogy szemkontaktusban vagy valakivel, az nem minősül semmilyen közeledésnek. Igen, ha a metrón teszed egy idegennel, akkor ott közeledési szándékot jelez, de pont azért, mert a szemkontaktus felvétele a kommunikáció nyitását jelenti, és mint ilyen, egy olyan helyzetben ahol nincs semmiféle ismerettség vagy kontaktus, kezdeményezésnek minősül.

Egy ismerősi jó kapcoslatban viszont nem jelent semmiféle közeledést, tekintve, hogy már tök okés, ha a két fél kontaktusban va.


Közelebb jött, hagyta hogy megérintsd.

A térköz szabályzása nem cska kultúránként, de azon belül személyenként és életmódonként is változó. A jellemzően introvertáltabb személyeknél nagoybb az intim szféra, míg extrovertáltabbaknál vagy olyanoknál akik egyébként is gyakran kerülnek szoros kontaktusba másokkal (pl gyakori a másik megölelése mondjuk családon vagy szoros ismerettségen belül, masszőrhöz járnak, esetleg ők maguk masszőrök, gyógytornászok... boncmesterek... stb) ott az intim szféra bőven kisebb, gyakoribbak az érintések is.


Azaz az érintés és a közelség meghagyása sem feltétlen jelent semmiféle közeledési szándékot. Inkább kamaszoknál, tiniknél jellemző, hogy annak veszik, mert náluk az is - elvégre ők akkor alakítják ki a sázmukra kényelmes intim szférát. De felnőtt embereknél már simán benne vannak a megszokások, gátlások, megfelelések is, stb...



Csinált veled selfiet

Hát bmeg. Ez az eljegyzés egy formája, többet jelent, mint a karikagyűrű:D Most komolyan, te ezt jelnek vetted?



Összességében azt kell mondjam, hogy nem ő húzta az agyad, hanem te láttál bele jeleket azokba a dolgokba, amik nem azok.

Javaslom legközelebb jobban figylej rá oda.


mmeeeert egyébként múlthéten volt pont egy ilyen sztori ami eléggggéééé hasonlít erre, csak ott a csaj azt mondta, hogy már van barátja, a csávó meg lestalkolta aztán kipletykálta és számonkérte a csajt:D Az alapszitu most is ugyanaz, talán mag a akérdező is...

2023. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
13-as Az a baj tudod hogy amikor belezúgsz valakibe, akkor mindent is jelnek veszel. Emlékszem számtalan videót néztem hogy milyen jeleket adnak a lányok. Ott kezdett el furcsává válni a dolog mikor már szándékosan távolabb ült tőlem, meg nem éppen mellém. Voltak jelek amikből okulnom kellett volna. De a legjobb lett volna rákérdezni később is, hogy akkor most akarsz tőlem valamit, mert ha nem akkor fejezzük be a játszmát. Nem kell bohóckodni. Ezt meg kellett volna tennem. Mondjuk már az is csoda hogy az elején rákérdeztem.
2023. nov. 23. 13:03
 15/19 anonim ***** válasza:

Csak azért, mert egy csaj nem akar kapcsolatot attól még kedvelhet, sőt akár még szexelni is akarhat veled:D tökre emberfüggő.


Egyszer összagabalyodtam egy nagyon jó pasival (baráti társaság által). De közbe volt valaki, aki iránt nagyon zavaros érzéseim voltak, tudtam abból sok dolog miatt nem lehet semmi, túl akartam lépni rajta, az élet iróniája pont akkor "jött" ez a srác. Iszonyatosan jó volt köztünk a kémia, szimpi is volt, de alig ismertem. Mivel alig ismertem, nem tudtam azt mondani, hogy VELE szeretnék kapcsolatot. Vágytam amúgy a szerelemre, de olyannal akivel azt érzem emberileg is passzolunk. Őt ugye csak futólag ismertem így ez a tényező nem játszott. El is mondtam neki, meg is beszéltük, hogy nem akarunk egymástól többet. Gondoltam király, senki nem hülyít senkit.


Kicsit később meg is történt maga a szex. Ott is megbeszéltük, hogy ez az ami. Oké. Én szexeltem volna még kötetlenül, hiszen tudtam hogy alig ismerjük egymást, nem lehet belőle lelki "baj" (beleszeretés).


Láthatóan a srácot megviselte az együttlét. Nem volt neki rossz (ez biztos, beszéltünk róla meg sok másról is később) fizikailag, lelkileg sztem igen, érzékeny típus. Ő nem hitt nekem amikor azt mondtam, hogy én oké vagyok, nem akarok tőle többet. :D


Elhittem azt is, hogy ő nem akar tőlem többet. De volt valami abban a sztoriban (bonyolult) ami nem stimmelt. Engem nem viselt meg lelkileg.

Ennek ellenére simán dumáltam vele bármikor, teljesen random dolgokról is. Inkább testileg volt nehéz visszafogni magam, ott állni mellette egy társaságban és nem hozzáérni stb.


Van ilyen. Nekem is időbe tellett megtanulni, hogy se a nők, se a férfiak nem fekete-fehérek. Lehet egy pasi is érzékenyebb és egy nő is tudhat kezelni egy egyéjszakás kalandot.

2023. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

14, hááát ez ilyen. Ezt kognitív torzításnak hívják.

Én pl most a kislányunkat várom, ő lesz az első gyerek. Akármerre látok, egyrészt rengeteg kisgyereket látok az utcán, másrészt szívom magamba mit mondanak, a szüleik hogy reagálnak rá, stb...

Nem változtattam se élőhelyet, se közlekedési útvonalat, nagy eséllyel mindigis ennyi gyerek mászkált a környezetemben, de most nagyon rájuk vagyok fókuszálva ezért mindenhol beléjük botlok.


Deee nemrégiben pl a zártöréssel kezdtem el foglalkozni hobbiszinten. Azóta amerre járok és látok egy lakatot, zárat, fejben összerakom ez miféle, mi a technikája, hogy kéne.


Ugyanígy voltál te is. Ráfókuszáltál, hogy akkor te most megtanulod milyen jelek vannak és emiatt mindenhol meglátod őket, vagy látni véled. Azokat is, amik eddig is ott voltak, csak nem volt jelentőségük, msot adtál nekik jelentést. Csakhát a világ árnyaltabb, egy gesztus nem minden esetben jelzés. Pl a szemkontaktus felvétele ugye bizonyos helyzetben ismerkedési kezdeményezés, bizonyos esetben pusztán kommunikációs stratégia, bizonyos esetben meg konkrétan erőszakos kihívás.


Az empátia nehézkesen fejleszthető készség, de fejleszthető. Javaslom nézz utána ilyesfajta képzésnek, ha fejleszteni akarod a felismerőképességedet. De ne valami pua vagy manoszférás jószág legyen, hanem pszichológus, pszichiáter által tartott képzés!

2023. nov. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Amúgy az a kérdező mentségére szóljon, hogy nagyon könnyű félreérteni a másikat, ha a testbeszéde és a viselkedése nincs összhangban azzal amit mond (akár tudattalanul is).


Ugyanez a pasi akit fent említettem. Miután megbeszéltük, hogy ez ennyi és jobb ha többször nem történik meg, bámult, egyfolytában nézett (ezt mások jegyezték meg nekem), odament hozzájuk rólam beszélni, fizikailag NAGYON közel jött hozzám (ráadásul olyan kultúrából jött ahol ez amúgy normális, de senki mással nem csinálta és olyan feltűnően állt be elém 5 cm-re, hogy szintén másoknak is feltűnt, plusz indokolt se volt) stb., hogy totál összezavart.


Persze letagadta. De van az a szint, ahol zsigerileg érzed, hogy valami nem stimmel. Ettől függetlenül hittem neki. Csak nem értettem.


#15 voltam

2023. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
15-ös Igen nagyon megviselt engem is érzelmileg az elfordulása. Én mielőtt találkoztunk már szerelmes voltam belé, ez volt a baj. Neki nem voltak érzései csak játszadozott. Mit is várhattam volna olyantól aki egyszerre több pasival szexel. Persze akkor még tagadta hogy van neki komolyabb, ő ezeket ismerősöknek hívta. Gyanakodtam én is, de nyilván annyira szerelmes voltam, hogy mindenáron akartam. Olyanra is gondoltam hogy csak pénzzel akart volna lehúzni.Ha maradtam volna barátzónában akkor meg azt bánnám, hogy nem próbáltam kilépni belőle.
2023. nov. 23. 14:03
 19/19 anonim ***** válasza:

"lehet félreértelmeztem mert utána meg erőszakosnak vélte a közeledésemet. Tányleg egy játszmázó gyökér volt."

Gondolom, az kategorikusan ki van zárva, hogy a közeledésed netán tényleg erőszakos volt...

2023. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!