Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek félreértette a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek félreértette a közeledésem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt a munkahelyen,nem sokat beszélgettünk szinte csak köszöntünk egymásnak,pár hónappal később úgy éreztem szeretném jobban megismerni így elhívtam egy kávéra,ő elutasított és az okát is közölte ezt korrekt dolognak tartottam és tisztelem a döntését nem nyomultam tovább. Mégsem tudtam kiverni a fejemből ezért próbáltam egyre többet beszélgetni vele,jobban megismerni és mivel nem zárkózott el a dologtól így lassan eljutottunk odáig hogy őszintén tudunk beszélgetni egymással minden témában.Megnyíltunk egymásnak és elárulta hogy miért nincs párja ami nekem nagyon jól esett és örültem annak hogy ezt megosztotta velem,ez úgy gondolom azt jelenti hogy bízik bennem. Kedveskedek neki apróságokkal és próbálom éreztetni vele hogy nem közömbös számomra.

A kérdésem az lenne hogy szerintetek félreérthette hogy szinte semmi ismeretség után elhívtam egy italra és ezért úgy gondolhatja hogy nem komolyak a szándékaim,illetve szerintetek lehet még nála esélyem ezek után,egy komoly kapcsolat szóba jöhet még? A válaszokat előre is köszi.



2021. ápr. 23. 14:49
A kérdező szavazást indított:
Már nincs esély
Van rá esély
Csak így tért ki ,és nem szeretne komoly kapcsolatot veled
Időre van szüksége
24 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha elutasitottak akkor nincs esely. Ahhoz, hogy valaki igent mondjon, ahhoz kell tobb ora, tobb randi stb. De ha egybol nemet mondanak, akkor azzal nem lehet mit tenni, valamelyik resze tudatos, vagy tudalatti redflag-et erzekelt. Az ilyet hagyni kell, ha baratkozasnal tobbet szeretnel. Ha akar toled valamit, akkor meg fog keresni.
2021. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor tartom a kapcsolatot vele és remélem kapok egy esélyt mert komolyan elkezdtem vonzódni hozzá. Sajnos én is így látom ahogyan te 1# és ezért írtam ki a kérdést. Köszi
2021. ápr. 23. 15:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De azzal tisztaban vagy, hogy nem a csaj rakott friendzone-ba, hanem te magadat raktad oda? Alap, hogy ismerekedni igen, de baratkozni nem szoktunk az ellenkezo nemuekkel. Akinek ez nem termeszetes, annak sok problemaja lesz a parkapcsolatok teren. Annal probalkozz, aki nyitott rad. Ez a megszeretem, sundorgok korulotte, hatha raharap sose valt be senkinel. Idomilliomosok szorakozasa.
2021. ápr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kapsz esélyt, barátzónában vagy, kedveli a személyiséged, de nem akar kapcsolatot, valószínűleg nem vonzódik hozzád férfiként. Szerintem rossz ötlet reménykedneed és barátkozni, mert nagyon pofára fogsz esni, amikor bejelenti összejött valakivel.
2021. ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3# egy időben én is így gondoltam erre a dologra nő és férfi között, de ez azért nem így van teljesen úgy érzem. Azért nem adom föl ebben az esetben mivel elmondta nekem miért nincs párkapcsolata, szerintem ez elég ok arra hogy ne adjam föl,hogy adjak egy esélyt kettőnknek.
2021. ápr. 23. 15:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ez egy egyértelmű barátzóna

29/N

2021. ápr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtad megindokolta mikor elutasított. Mit mondott, miért?
2021. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyébként én is tudom hogy most csak barátként tekint rám,de ez lenne a kérdésem is,hogy szerintetek lehet ebből valami hosszú távon,vagy rákérdezzek még azelőtt hogy pofára esek
2021. ápr. 23. 17:05
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

A munkahelyi nyomulás tönkreteszi a légkört, mert feszültséget kelt a férfiak között és a nők felé is.


1. Ne nyomulj munkahelyen, max fogadd el ha a nő közeledik feléd.

2. Menj fel internetre és ott ismerkedj. Ha ott nem megy, ásd el magad. Ezt jutalmad a nehéz munkáért a mostani társadalomtól, kormányoktól stb. Kellet vóna nőnek születni.

2021. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem nyomulok,nem lógok rajta minden szünetben vagy munkaidőben is,de ha találkozunk és szívesen beszélget velem szerintem az nem baj,egyébként a munkahelyen senki sem tudja hogy próbálkoztam nála mert nem vagyok hülye hogy világgá kürtölöm,ehhez senkinek semmi köze,és ezt ő is így kezeli.
2021. ápr. 23. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!