Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt eddig a legmegalázóbb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legmegalázóbb, ahogyan visszautasítottak?

Figyelt kérdés

Én egyszer az állatkertben szólítottam meg egy gyönyörű lányt, miután minden bátorságomat összeszedtem, hogy odamenjek hozzá. Ő pedig hangosan nevetve lekoptatott, miközben mindenki minket bámult, köztük a családja is.

Szerettem volna elsüllyedni szégyenemben.



2022. jan. 5. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit mondtal neki es hogyan?
2022. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

És ez miért volt szégyen számodra?

Ha a szépen és udvariasan szólítottad le és ő meg bunkó módon koptatott le, akkor azt őt minősíti. Ilyenkor 2 lehetőséged van. Egyik, hogy tudomásul veszed és ott hagyod, de akkor se érezd magad szégyennek a szitut. A másik, ha kicsit karakánabb lettél volna, akkor te is felveheted volna azt a bunkó stílust és lehet addig magyaráztátok volna egymásnak, hogy végén tetszett volna a csajnak a stílusod. Sose lehet tudni.

2022. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szerintem csak hirtelen érte őt a közeledésem, és zavarban volt, szabadulni akart a helyzettől. Már nem tudom mit mondtam neki, de nem volt valami nagy szöveg.

Mindegy is, csak kíváncsi vagyok, hogy másoknak milyen sztorijuk van.

2022. jan. 5. 20:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem is tudom. Talán az, amikor a lány franciául beszélt hozzám, úgy csinált, mintha nem értené, hogy mit szeretnék. Persze a barátnői szakadtak. Elengedtem, sőt, talán meg is mosolyogtam.
2022. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Nekem az egyik nő azt mondta amikor érte mentem, hogy Suzukiban nem hajlandó beszállni. Jó fej vagyok meg helyes, de majd akkor próbálkozzak ha minimum Audim van. Ő hozza szokott egy bizonyos színvonalhoz.


(Ez 2018ban volt, akkor vettem a kocsit újonnan szalonból kb 2 hónapja)

2022. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
5# De gáz... És még azt mondják, nem számít az autó...
2022. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem is tudom, nem volt ilyen, mivel nem is nagyon próbálkoztam eddig. Általában hosszabb kapcsolataim voltak, azok meg ugye nyilván nem visszautasítással indultak

25f

2022. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem kezdeményezek. Ha látom, hogy jól érzi magát velem, akkor szépen lassan terelem a témát ilyen irányba. Egyértelműen látom, hogy menni fog e a dolog vagy sem. Sose kezdeményeztem de így volt összesen 5 barátnőm eddig. És ezek nem alkalmik.

Egy vadidegent nem szólitok le, mert nem érzem szükségesnek ezt a mindenáron barátnő kell érzést. Úgyis jön majd egy másik aki szintén tetszik.

Bár egy barátnőmnek sokat jelentett az, hogy nem vezetek. Van jogsim csak nem szeretem a dolgot. Valószínűleg ezért nem tartott sokáig. Ez volt a legrövidebb kapcsolatom és a legjobb is. 😅

2022. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5-ös: akkor az a nő nem tudta mi a jó :D egy szép új suzi, ami megbízható is és már nem is az a régi papír koporsó swift, nincs is annál jobb.

30/N (Suzuki sx4-el) :D

2022. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!