Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan teszt van a csajoknál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan teszt van a csajoknál, hogy azt mondják nem akarnak kapcsolatot, vagy ez egyértelmű kikosarazás?

Figyelt kérdés

2023. nov. 23. 10:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Kikosarazás.

Ha meg valamiért mégis teszt, mert tiszta hülye a csaj, akkor meg megérdemli, hogy lelépjen a csávó az első nemleges válaszára. Így meg fogja tanulni, hogy ne legyenek ilyen "tesztelései", mert elveszíti a másikat.

2023. nov. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nincs. Lehet valakinél van, de szerintem olyannal nem érdemes összejönni, aki ilyenekkel játszmázik.

Egyértelmű elutasítás

2023. nov. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő ezt mondja neked, akkor veled biztosan nem akar. Az meg már az ő dolga, hogy mással akar-e.
2023. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem akar VELED kapcsolatot.
2023. nov. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Volt egy ilyen csaj aki ezt mondta de utána még beszélgetett velem. Ott már gondolom barátzónában voltam és még húzta is az agyamat.
2023. nov. 23. 11:11
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Fúha, még beszélgetett is veled? Biztos egy k*va!:D

Ember, ha egy férfi és egy nő beszélget, az nem csak nemi alapú közeledés lehet:DD


Természetesen ha egy ember (férfi vagy nő, vagy egyéb), azt mondja, hogy nem akar kapcsolatot, akkor azt kikosarazásnak kell venni MINDEN esetben. Emberünk vagy nem akar kapcsolatot úgy általában, vagy nem akar veled kapcsolatot.. vagy egy játszmzó gyökérről van szó, akit jobb elkerülni.

2023. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy húzta az agyad? Mit cisnált?
2023. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Fú őszinte részvétem, hogy BESZÉLGETNED kellett valakivel, akivel nem tudsz szexelni 😔😔😔 Nem tudom, mit gondolnak a nők, amikor baráti beszélgetést próbálnak kizsarolni egy férfiból, akitől megtagadják a szopást 😔
2023. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
7-es olyan jeleket adott mintha akarna tőlem mégis valamit amit lehet félreértelmeztem mert utána meg erőszakosnak vélte a közeledésemet. Tányleg egy játszmázó gyökér volt.
2023. nov. 23. 11:43
 10/19 anonim ***** válasza:
Te vagy a gyökér.
2023. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!