Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 37 éves vagyok, lakótelepi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves vagyok, lakótelepi lakásom van, irodai állásom és nettó 450-500 között keresek ( most emelik december/januárban ezért nem tudom pontosan hogy mennyi lesz de e körül ). Autóm nincs, de cserébe 184 magas vagyok. Milyen nőknél lehet esélyem?

Figyelt kérdés

2023. nov. 17. 07:14
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
24%

Jaj már megint a 37 incel, ez még a 39 fincelnél is rosszabb.

Kutyának nem kell egy öregedő, aggszűz férfi, még egy 50 éves öregasszonynak sem.

2023. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

31-es megnézném hogy te milyen vagy, biztos tökéletes GigaChad.

Az aggszűzön azért röhögtem 37 évesen biztos öregedő vagyok, nem tudom te hol élsz, az mondjuk tény hogy felétek Baranyában már 20 évesen fogatlanok a bácsik de azért a fővárosban még a 40-esek is elég fiatalosak tudnak lenni. De hát valószínűleg nincs meg a 8 általános hogy felfogd amit írtam :).

2023. nov. 18. 00:13
 33/46 A kérdező kommentje:

29-es: egyfelől köszönöm, talán egyedüliként Te adtál konstruktív válaszokat, kérdeztél és nem ítélkeztél ismeretlenül minden egyes mondatomra.


Azért leírva valami és a valóság mindig más. Mert leírva hogy valaki nem annyira társasági az meghökkentő, de a való életben rengeteg ember családdal van, dolgozik, néha-néha összefut ismerősökkel, de ez a nagy haverkodás nagyon sok embernél hiányzik. Ami szomorú de nem kizáró tényező. A nőknek amúgy nagyobb szüksége van rá amúgy is mint a férfiaknak.


Én nem adom fel bár a GYK fórumozó full intelligens életmód-tanácsadók szerint 37 évesen felköthetem magam, de én úgy látom hogy kissé későn érő vagyok de sokkal jobban reagálok le pl. egy-egy elutasítást mint pár éve mondjuk. Nincs már meg a feszengés úgy mint régen. Ez szerintem egyszer meg kell hozza a gyümölcsét.


Az tény hogy itt a fővárosban iszonyatosan válogatnak a nők :).


37F incel

2023. nov. 18. 00:16
 34/46 anonim ***** válasza:
0%

"egy párnak meg nem egy fizetésből kell megélnie, szóval pont nem érv, hgoy ennyiből nem él meg két ember."


Nálam nem ez a gond, hogy ebből kellene megélni, csak nem szívesen fizetem a pasi költségeit állandóan. A felezés, vagy felváltve fizetés oké, de ebből még egy normál pizzázóban, vagy mekiben sem tudna állni semmit, minőségi szórakozóhelyekről nem is beszélve.


"és irja ezt egy 39 éves nő"


Igen, írom, és? Rendszeresen sportolok, minőségi könyvvekkel, szakirodalommal fejlesztem a szakmai és kulturális készségeimet, adok magamra, jól nézek ki. Ezt a fiatalabb generáció 80%-a nem éri el, a férfiakról nem is beszélve.


"16 18 éves fiúk 😆. Aztán a pasikra ilyenkor már mondják, hogy pedofíl vagy agyilag gyerek."


Ezt kérd számon azokon, akik mondják. Egyébként 14 felett semmi sem pedofília, csak az a különbség, hogy a gimis és egyetemista srácoknak kell egy majd 40-es, jó nő, a gimis/egyetemista lányoknak meg nem egy lerobbant ugyanilyen korú férfi. Ez van...

Amúgy akkor voltál te nő, amikor én kakas.

Egyébként egy fiatal sokszor többet tud nyújtani, mert nem csak jól néz ki, teljesít az ágyban, de okos is, már egyetemen jó gyakorlati helyen van, így simán hozza azt, amit a kérdező majd 20 évvel idősebben. Csak jól kell választani. Mondjuk ez, itt Budapesten sokkal könyebb.


Kérdező, valószínűleg ezen is vérig fogsz sértődni, de csupa red flag vagy. Incelnek hívod magad, majd 40 évesen semmi párkapcsolati tapasztalatod nincs, barátaid szintén nincsenek, és a túlzott sértődékenységed és érzékenységed sem túl pozitív.

Javíts a szociális és érzelmi készségeiden és szerintem az sem árt, ha szakmailag képezed magad.


Bár egyre inkább azt sejtem, ez is csak a szokásos trollkodás.

2023. nov. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
#34 Álom nő vagy 🥰
2023. nov. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
35: Kösz, sokszor mondták már.
2023. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
34-es akkora troll...nincs az a normális 14-18 éves pre-Chad gimiből aki majd egy 4
2023. nov. 18. 11:20
 38/46 A kérdező kommentje:

34-es akkora troll...nincs az a normális 14-18 éves pre-Chad gimiből aki majd egy 40 éves anyukával akar hetyegni. Aki normális családból jön és nem állami gondozott vagy svéd az nem fog leállni egy öregecskedő lilomtipróval amikor ott vannak a suliban a finom friss cicababák.


De trollnak jó voltál :).


37F incel

2023. nov. 18. 11:21
 39/46 anonim ***** válasza:
45%

De, le fognak. Legtöbbnek imponálnak a jól kinéző anyukák, akiktől tudnak tanulni. Bőven van idejük a kis fruskákra még. Én meg élvezem, hogy a korukbeliek helyett én kellek nekik.

És 20 évesen majd ők halásszák el az összes csajt előled.

Látszik, hogy stesszel a korod és a nulla szociális készséged, az egyetlen troll pedig te vagy.

2023. nov. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

39-es ne haragudj ha te valós profil vagy akkor ez ijesztő. Nem csak a törvény létezik, hanem létezik etikus viselkedés is. Egy 14-18 éves fiú valóban eszméletlen formában van ott lent de a lelke még gyerek. Gyereket elcsábítani egyáltalán nem menő és dicsekvésre okot adni való dolog.


Nem hiába büntetik ezt kőkeményen az USA-ban.


De hajrá ólálkodj a középsuli körül de hidd el azokat a fiúkat bár el fognak menni a szádban, lelkileg ki fogod csinálni, nekik a normális első élmények azok lennének ha korukbeliekkel lennének nem pedig egy feltöltött szájú kéjenc liliomtipróval aki szopja nekik meg tud mélytorkozni.

2023. nov. 18. 11:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!