Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 37 éves vagyok, lakótelepi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves vagyok, lakótelepi lakásom van, irodai állásom és nettó 450-500 között keresek ( most emelik december/januárban ezért nem tudom pontosan hogy mennyi lesz de e körül ). Autóm nincs, de cserébe 184 magas vagyok. Milyen nőknél lehet esélyem?

Figyelt kérdés

2023. nov. 17. 07:14
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
23%

Cucuka, egyrészt már nem vagy mai gyerek, gondolom lennének gondok az ágyban, másrészt kösz, de nem szeretnék panelproli lenni. Havi 400, a kötelező kiadásokat leszámítva egy minimál életminőségre elég. Szóval, az, hogy magas vagy, elég kevés.


39, n

2023. nov. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
87%
Tök mindegy ki mit válaszol, mindenki le van pontozva.
2023. nov. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
76%

Tehát 37 évesen már "nem vagy mai gyerek", 30 alatt meg gyerek vagy s nem férfi, ezért nem akarnak ismerkedni a nők :))


Ha meg van lakásod, de az éppen nem egy villa, akkor az a baj, ha meg szülőkkel laksz s nincs saját lakásod, akkor az a baj.



Szerintem kérdező, ne a gyakorit vedd alapul, úgysem leszel elég jó senkinek :))

2023. nov. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
4%
A fizetésedet kéne feljebb vinni és akkor egész jó lenne a szitu.
2023. nov. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
11%

13: én kifejezetten a fiatalokat szeretem, szóval nálam számít. Mondjuk anyagiak csak korlátozottan, mert jól keresek, nem kell eltartsanak, de nem szívesen megyek a szintem alá. A fiatal egyetemista srácok, akikkel eddig voltam, mind jó szakon tanulnak (mérnök, orvos, IT), így szerintem 37 évesen már 3x ennyit fognak keresni, mint a kérdező.

(11. válaszoló)

2023. nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

11-es ekkorát rég nevettem. Egy "post wall" nő, 40 évesen megmondja a fitt 37 éves fővárosi pasinak hogy húzzam le a rolót. Hihetetlen , mindig tudják magukat überelni a nők ( alul ).


Te meg már csak a 60 éves nyugdíjas papiknak kellesz "komolyra", 30-45 közöttieknek max egy keddi "gyorsra" mégha el is játszák hogy benned találták meg életük szerelmüket.


Vissza kéne venni az arcból.


37F

2023. nov. 17. 10:27
 17/46 anonim ***** válasza:
69%

14# Azt ugye tudod hogy az 500 ezer forintos fizetés az átlag feletti fizunak számít?

Még a média szerinti átlag fizetés is 350 ezer körül volt, és még az is sok embert megnevettetett. 😅

2023. nov. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
47%
Ahogy írták, olyanoknál, mint eddig is, de a kérdésből gyanítom, hogy vagy nincs túl sok tapasztalatod, vagy volt ez meg az, de most ez a legjobban fizető munkád eddig és úgy gondolod, hátha szintet léphetsz nők terén is. Utóbbihoz ez azért kevés, hogy komolyabb kategóriákkal jobb nőknél legyen esélyed. Ha meg teljesen tapasztalatlan vagy, akkor nagyjából a 30 feletti, szintén tapasztalatlan, kicsit szürkébb, unalmasabb nőknél lehet esélyed, akik viszont már megállapodnának, család, stb.
2023. nov. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
27%
Kisnyugdíjas csöves kérdező tedd takarékra magad! Hogy beszélsz a nőkkel ? 😡😒
2023. nov. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
86%

A vagyoni helyzeted teljesen jó. Ebből a fizuból egy ember saját lakással simán kijön megtakarítással is, egy párnak meg nem egy fizetésből kell megélnie, szóval pont nem érv, hgoy ennyiből nem él meg két ember.


A probléma ott kezdődik, hogy léynegében rólad, mint emberről semmit nem tudtunk meg, azt viszont tudjuk, hogy rendszeresen kirakod szóról szóra ezt a kérdést, szóval elég valószínű, hogy vannak gondok.


Mennyi párkapcsolati tapasztalatod van?

Mekkora a baráti köröd? Milyen gyakran találkoztok és mit cisnáltok olyankor?

Mi a hobbid?


Amíg azt hiszed, hogy a társkeresés pénzkérdés, addig esélyed sincs.

2023. nov. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!