Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » December óta ismerkedem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

December óta ismerkedem egy sráccal de akkor több hétig találkoztunk moziba jártunk! Később vagy is karácsony környékén el jött hozzám de nem történt semmi! És teltek a napok kifogásokat keresett; mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Egy nagy cégnél dolgozik 4 nap 12 4 nap pihenő és a pihenő napon 2 napot is dolgoznia kell; és ezt miatt a találkozókat folyamatosan le mondja! És így nekem egyre frusztáltabb a napjaim

2023. febr. 9. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mi lenne a kérdés lényege? Mit szeretnél megtudni?
2023. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
December óta vársz rá? Mi értelme van? Vagy munkamániás, vagy más nőkkel foglalkozik helyetted.
2023. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
December óta ismerkedünk de jól meg voltunk egymással; csak mostanában ez a munka közénk áll! És meg lehetne azt mondani a főnöknek, hogy most nem túlórázok mert van más dolgom is! Ha ennyire nem vagyok neki fontos akkor miért nem mondja meg nekem?! És ezt már kérdeztem tőle és semmi választ nem kaptam tőle
2023. febr. 9. 22:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hitte egyértelmű a valasz

azzal, hogy qssolt.

2023. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a munka miatt mondja le, az csak kifogás.
2023. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor mi miatt mondhatja le??
2023. febr. 9. 22:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Más nők, jó reggelt!
2023. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Meg kérdeztem tőle, hogy most mi van köztünk együtt vagyunk vagy sem? Erre ő; nem tudja mi van köztünk

Mondom laza kapcsolatot akarsz? Erre ő nem tudja mi az, hogy laza kapcsolat mondom ki üríted magad és másnap mész haza!

De le akart feküdni de mondtam, hogy nem de párszor mondta volna de nem hagytam neki

2023. febr. 11. 11:11
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Kár erre pazarolni az idődet.
2023. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az biztos is :)
2023. febr. 11. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!