Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 37 éves vagyok, lakótelepi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves vagyok, lakótelepi lakásom van, irodai állásom és nettó 450-500 között keresek ( most emelik december/januárban ezért nem tudom pontosan hogy mennyi lesz de e körül ). Autóm nincs, de cserébe 184 magas vagyok. Milyen nőknél lehet esélyem?

Figyelt kérdés

2023. nov. 17. 07:14
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
81%

13 és irja ezt egy 39 éves nő 🤣

16 azért ne gyere itt 60 évesekkel😅.

16 18 éves fiúk 😆. Aztán a pasikra ilyenkor már mondják, hogy pedofíl vagy agyilag gyerek.


Ezek az infók kevesek. Személyiseged milyen? Magasságon kívül milyen vagy.

Hülye kérdés milyen nőknél van esélyed...eddig kikkel voltál?

N 31

2023. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

22-es:


1) Nincsen párkapcsolati tapasztalatom, nem vagyok egy puncivadász

2) Nincsenek nagyon barátaim, magányos farkas vagyok :-)...

3) Hobbim: edzés, filmek, netezek


37F incel

2023. nov. 17. 12:37
 23/46 anonim ***** válasza:
22%
Ja hogy te vagy a múltkori is...
2023. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
48%

24# 37 évesen nem kell puncivadásznak lenni ahhoz, hogy legyen párkapcsolatban tapasztalatod. A legtöbb ember ilyenkor már családos, házas ember, túlon túl sok kapcsolaton.

Inkább az lehet a probléma hogy nem élsz társasági életet.

Nekem sincs sok barátom, de én nem jönnék össze azért olyannal akinek csak én vagyok senki más. Mert az ilyen emberek általában megfolytják a másikat párkapcsolatban.

2023. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
11%
A lakás nem rossz ha van, de a fizetésed elég rossz, hiába irodai munka. Borsodban lakom itt már a kisebbségi segéd/szakmunkások is megkeresik ezt.
2023. nov. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
65%
26 ja azért jönnek nyugat felé 🤣🤣🤣. Tele van itt velük már minden is.
2023. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom ott még több a fizu. De itt is megvan már a napi 20-25. De elég sokan összeálnak és vállalkoznak.
2023. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
31%
Akinek ez bejön. Nekem a még idősebbek jönnek be, a többi amúgy rendben lenne.
2023. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
65%

21es vagyok, köszi a választ.


"1) Nincsen párkapcsolati tapasztalatom, nem vagyok egy puncivadász"


Hát azért párkapcsolati tapasztalattal bírni és puncivadásznak lenni eléggé két külön dolog. Nem nevezném azt a 37 éves embert puncivadásznak, akinek volt 3-4 rövidebb és 2-3 hosszabb kapcsolata. Ha emberünk nem tudott megállapodni erre a korra, akkor ez teljesen átlagos számoknak minősül, talán még kevésnek is. A puncivadászatnak ehhez semmi köze.

De a lényeg akkor az, hogy 0 tapasztalatod van, nem tudod lényegében mi kell a nőnek. Ez egy infó.


"2) Nincsenek nagyon barátaim, magányos farkas vagyok :-)..."


Hát ez szomorú. Ugye tudjuk, a magányos farkas halott farkas, szóval ezt a hasonlatot én elengedném a helyedben:D

De a barátok nélküli ember szociális készségei gyaníthatóan a béka rottyantója alatt vannak. Pában azzal, hogy párkapcsolatod sem volt soha, így elég egyértelmű, hogy nehéz bármilyen módon kapcsolódnod az emberekhez.

Ha fejlődni akarsz, akkor én azt javaslom, hogy elsősorban barátokat próbálj meg szerezni először. Enélkül párkapcsolatot találni baromi nehéz lesz, ráadásul nagy eséllyel egészségtelen is lesz az a kapcsolat, hsizen nem csak, hogy a párkapcsolati gyermekbetegségeken kell átesnie, de még a szociális gyermekbetegségeken is, ami ordas nagy teher még egy fiatalok közti párkapcsolatban is, nemhogy 37 évesen.



"3) Hobbim: edzés, filmek, netezek""


Ez nem rossz, bár a netezés önmagában nem hobbi, meg mondjuk az aláírásodból tudjuk is, hogy mit takar.

javaslom keress valami konstruktívabb hobbit, mert a 3 felsoroltból csak az edzés az, ami nem a puszta időelütést szolgálja.


Összességében azt mondanám, hogy hiába vagy vagyonilag tök rendben, a lényeggel sehogy nem állsz. 0 tapasztalat nők és úgy általában emberek mentén, 0 gyakorlat. Neki kéne állni a dolognak, mert még el sem kezdted.

2023. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
23%
Ja, és ezt már elmondtam ezerszer, de leírom mégegyszer: állj le azzal, hogy incelnek vallod magad. Ez annak a hirdetménye, hogy te magad sem gondolod magad párkapcsolatra alkalmas embernek. Ha te így gondolod, más miért gondolja másképpen?
2023. nov. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!