Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban lehet ez az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban lehet ez az egyik oka, a mai párkapcsolati kudarcoknak?

Figyelt kérdés
Idézet: "Meg mert nem volt előttük apa/férfi modell. Apu nem volt, vagy este jött haza, ráadásul nem volt ALFA, akitől látta volna az feleségidomítást és a más csajok felszedését, csak azt, hogy apu leadja a fizut, azt anya beosztja, és persze ment anya részéről a rinyálás, hogy miért nincs pénz erre, meg miért nem mennek ide, meg miért nem olyan, mint a sorozatban a Hozéármandó,... és ez a csicska - papucs lett a minta. A filmek meg... anno Bond lekevert egy nevelőpofont, az új részekben meg... nem mert visszaütni Beluccinak, csak ledobta a poharakat, és megrakta."
2023. nov. 14. 13:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
97%

Jhaj....

Kérdező, már megint te vagy az, aki filmekből sorozatokból ismeri az embereket, de a valósághoz köze sincs...

Mi lenne, ha végre... lekezdenél élni?

2023. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11. Mennék én élni, de még tart a rendelés. Nem mindenki IT-s, hómofiszos, napi 13 percben, 4M-ért.
2023. nov. 14. 14:22
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
12, nem azt mondtam, hogy hagyd ott a munkádat. Tudom, furca gondolat, de.... munka mellett is lehet élni.
2023. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Á igen, a két férfitípus. Az asszonyverő alfa, és a depis lúzer. Csak ez a kettő típus van.
2023. nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
14. Nem! Van az, a szó tényleg jó értelmében értve "átlag" is, de ugye az nem kell a nőknek, mert ugye Béla csak őr a TACSKÓ áruházban, Zoli kopaszodik, Andris elvált és van 1 kölke, Dani pedofil, mert az előző csaja is 19 volt, miközben ő már öregember a 32 évével, Lacika jó pasi...de mamahoteles a nyomorult, Janó cuki, de csak 179,5cm., ....
2023. nov. 14. 14:42
 16/20 anonim ***** válasza:
95%

Aki így gondolkodik, az maga a kudarc. Az élet minden szintjén, párkapcsolatban is.

Youtube videókat nem nézek. Ha kérdezni akarsz valamit, fogalmazd meg mint egy értelmes férfi. Ne linkelgess mint valami nerd pöts.

2023. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

15, hát ha így gondolod, egészségedre.

Addig az átlag férfiak és nők meg jól elvannak. Függetlenül attól, hogy te mit gondolsz erről.

2023. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez ebben a formában biztos nem. Azért az a generáció, akinek olyan korú gyereke van, aki pinnyog a sikertelenség miatt, még talán az utolsó olyan generáció volt, ahol a hímsovinizmust otthon még értékként kezelték. Nem nagyon volt az a jellemző, hogy apu elmegy a pénzt megkeresni, leadja a feleségének aztán papucskodva kukul. Hanem ott még igenis az volt, hogy ha ketten dolgoznak, akkor is csinálja mán az asszony a házimunkát, mert az női dolog, ha nincs pénz, akkor a nő van előszedve, hogy mire ment el a pénz, miért kellett megvenni a Pick szalámit meg mi az, hogy nem a legolcsóbb tusfürdőt vette. A normális apamodell hiánya okozhat gondot, de az inkább a lelépő apucik miatt volt, nem amiatt, hogy korábban a megachad apa csicskított meg csajozott ide-oda, most meg feminin... nagyon nem ez a szitu. Azért látszik, hogy sok mai fiatalban, főleg a vergődő incelekben még megvan ez a jogosultság érzet - hogy "mi az, hogy én FÉRFIKÉNT nem kapom meg azt, ami szerintem jár, meg ami apámnak volt"... hogy azt hiszik, attól nekik kijár a nő, hogy f... lóg a lábuk között és dolgoznak. Ez a hozzáállás meg nem a papucs életérzésből táplálkozik, kicsit sem.
2023. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Idomitás??? 🤣🤣 Te ki a f*sznak képzeled magadat??? Az b*szna be, ha engem "idomitani" akarna bárki! Úgy b*sznám ki mint macskát szarni! Ha házasság alatt hulyul meg, közös gyerekkel, akkor is! Aztán fizetheti a gyerektartást, és így ennyi
2023. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

12

Nő vagyok és IT.s. Gyere hozzank dolgozni. Nyugodtan lehet. Linux ismeret alap! Tárgyalóképes angol alap! Ha szerinted annyira könnyü, miért nem jössz te is?

2023. nov. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!