Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire baj az hogy lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj az hogy lassan 27 éves leszek és még nem volt párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Igaz nem sok lánynál próbálkoztam mert nem vagyok társasági ember, de akiknél próbálkoztam ők elutasítottak egyből, vagy pár találkozás után mert találtak másik fiút, aki gondolom jobb nálam. Kezdek beletörődni hogy nekem nem lesz már sosem barátnőm.

Ennyi idősen szerintem már mindenkinek volt szeretintem legalább egy barátnője, nálam jóval fiatalabb fiúknak is sikerül.

Nyomasztó érzés az hogy már vagy 7-8 éve szeretnék barátnőt, de semmi, csak negatív élményeim vannak eddig.


2023. nov. 12. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem tanulsz szocializaldni vannak örök maganyosak is..
2023. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Eddig magad próbáltad, nem sikerült, ideje segítséget kérni. Pszichológus.

Valamit rosszul tanultál meg, én is ilyen voltam, nekem is kellett volna terápia. Elmegy az életed!


50f

2023. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

A fiatalságod jóformán elveszett, közel a valószínűsíthető kiégés, és onnantól nem sok esélyed marad.

De addig jól teszed ha tovább próbálkozol céltudatosan, mert sosem tudni mikor jön el a nagy lehetőség.

A jó hír az, hogy nem sok jóról maradsz le, a szexet leszámítva.

Gondtalan és élvezhető, szabad agglegényélet vár rád

2023. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
27 még bőven jó, csak kezdj el dolgozni magadon most.
2023. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé túlzások és negatívok lehetnek ezek a kommentek, én melegként 28 éves koromig szűz voltam, csak szemét embereket fogtam ki. Emellett abban hiszek és tapasztaltam is, hogy megadott életút van. Nekem 28 évesen kellett megtörténnie.
2023. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én 24 éves nőként járok ugyanebben a cipőben. Pszichológust ajánlom. Én is elkezdtem járni egyéb személyes problémáim miatt (kiégés, egyetem, munka stb.), viszont ez is egy indok. Tudom mi az ok, ami gátol, de nem értem és egy terapeuta segíteni fog ebben. Viszont, ha anyagi helyzeted nem engedi, akkor azt javaslom olvass könyvet önismereti témában. Sok sikert! És feszegesd a komfortzónád!
2023. nov. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

“Ennyi idősen szerintem már mindenkinek volt szeretintem legalább egy barátnője, nálam jóval fiatalabb fiúknak is sikerül.”:


Sajnos az a gond Magyarországon, hogy a párkapcsolati piaci mérleg nagyon a nők oldalára leng ki, tehát nőként sokkal könnyebb dolgod van és válogathatsz. Ennyi idősen a nők amikor személyiségről beszélnek, gyakorlatilag olyan férfiakra szűrnek, akiknek már volt barátnője. 27 évesen neked nemcsak hogy meg kéne másznod egy egy hegyet, de a hegymászásban be kéne előznöd olyanokat, akik 15 éves koruk óta másszák úgy, hogy ők genetikailag is tehetségesebbek nálad.


“Pszichológus. Valamit rosszul tanultál meg”:

Ezt úgy írják az oldalon, mint a tökéletes megoldást, ami nagyon nem igaz. Ha például a kérdezőnek nincsenek barátai és nincsenek értékelhető matchei Tinderen, hiába beszél a pszichológussal. Csak kitalálnak neki valami bullshit betegséget (az autizmust szeretik), aztán mennek tovább a következő páciensre.


“közel a valószínűsíthető kiégés, és onnantól nem sok esélyed marad.”:


Ez igaz. Én is kb ennyi idősen égtem ki pár évvel ezelőtt… és fordultam az angol manoszféra felé. Amit tudok tanácsolni, hogy ha nem tudod miről beszélek, ereszd el a füled mellett amit írtam. Ha tudod miről beszélek, akkor viszont járj utána a témának rendesen, majd menj tovább..Ne menj fel Discordra, ne rágódj a témán és ne próbáld meggyőzni ezen az oldalon a többi válaszolót sem. Ha a férfiak 95% -a szűz lenne, akkor is a férfiak pszichológiai problémáit okolnák, mint egyedüli probléma ami felmerül.


“akkor azt javaslom olvass könyvet önismereti témában.”:


Ez ugyanolyan mocsár, mint a manoszféra. Itt is azt javaslom, hogy olvass el egyet, hogy tudjad miről van szó, aztán ne rágódj rajta, menj tovább.


“Gondtalan és élvezhető, szabad agglegényélet vár rád”:


Meg az alkoholizmus és a korai halál.

2023. nov. 13. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És akkor írok egy valódi megoldást:


Sok külföldi országban a nők elvárásai jóval alacsonyabbak, mint Magyarországon. Sokan mondják, hogy ezekben az országokban a nők csak a gazdag fehérre mennek, azonban ez sem igaz, mivel a helyieknek is könnyebb a csajozás ott, mint nálunk a magyar férfinak. Tehát bár az oldalon le fogják tagadni, ez a módszer sok embernek valóban működött. Akkor is megéri kimenni csajozni, ha hosszú távon magyar barátnőt akarsz. Ahogy írtam neked meg kell másznod egy hegyet, amiben másoknak 15 év előnye van + tehetségesebbek is nálad. Viszont Kenyában 1 év alatt be tudod pótolni az egészet. Hazajössz és jobban megy a magyar nővel is.


Én hasonló cipőben voltam pár éve. Nem mentem végül, de azért mert nekem pörög a karrier is. Ha egyszerű melós lennék vagy egyetemista, nem gondolkoznék.

2023. nov. 13. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Két könyv, háta segít:

Grotch: Ha a férfi beszélni tudna - speciálisan a férfi lelki nyomorokról.

Kohlieser: Túszok a tárgyalóasztalnál - hogy tudnak a saját érzelmeink túszul ejteni bennünket.

2023. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!