Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27éves átlagos nőként sajnos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27éves átlagos nőként sajnos a párkeresés nem igazán jött eddig össze. A fő probléma amit én látok: Nyitott vagyok, értelmes, hozzá tudok szólni és érdekel bármilyen téma. Illedelmesen beszélek a másikkal.Miért kell nagyítóval keresni ?

Figyelt kérdés

Utazás,politika,időjárás,fitness,gazdaság,sport stb.

Külsőre sem egy szőke herceget keresek-az egszisztenciakérdés- nekem is megvan mindenem, hiszen dolgozom szorgalmasan és vannak céljaim. Szerintem jó alap természetem van. Miért nem találok SENKIT, aki legalább 65-70%-ban "megfelelne" az egyébkét oltárira nálam alap(kommunikáljunk /beszélgessünk már, illedelmes, normális beszéd-viselkedés, érdeklődő-megbízható(pont, mint én) elképzeléseimnek ? Miért kell nagyítóval keresni ? Vagy esetleg szinteket lejebb lépni-adni, ahhoz hogy valakivel legalább egy kávéig eljussak ?



2023. szept. 9. 10:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Mert nem írsz vissza senkinek
2023. szept. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
Mert amikor képet cserélünk, úgyis eltűnsz, ahogy szoktátok csinálni.
2023. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
A társkeresés nem kéthetes program. 100ból ha egyszer jó az már nagyon jó. Ez igaz a jelöltekre is. Nálam kb 200 megkeresésből van egy kapcsolat, de tudom, hogy így működik. Sok időt és energiát igényel.
2023. szept. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Másik oldalról is hasonlóan nehéz. Hasonló vagyok, mint amit leírtál és kb. 50 randiból 1 lány volt, akivel nagy volt az egyezés.


Mondjuk a legalább egy kávéig eljutás kicsit durván hangzik, ebbe tényleg nincsen semmi extra átlagos emberként.

2023. szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Lekopogom én totál értelmes embereket ismertem meg mindig is a tarskeresokon. Páromat is ott...

Úgy látszik szerencse kérdése is.

2023. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
7%
simán tudsz találni főleg ha 30% engedsz az igényeid ből sikerülni fog.
2023. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

Oké, és mik azok a tulajdonságaid, amik annyira elviselhetetlenek, hogy még egy kávéig sem tudsz eljutni senkivel? Mennyire tudsz nő lenni?

Van időd arra, hogy egy másik emberre figyelj?

Biztos nem ennyi a történet, amennyit előadtál.

Mit jelent az, hogy nem igazán jött össze a párkeresés?

Milyen párkapcsolataid voltak ezelőtt?

2023. szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Mennyi ember kozul valasztod ki, hogy kivel mesz randizni? Meddig varsz, amig a nem megfelelo delikvenst leepited?
2023. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, a problémáknál leírtad a jó tulajdonságaid, de nyilvánvalóan nem azért nem akarnak veled ismerkedni, mert kedves és érdeklődő vagy WTF?

Beszélj inkább arról, hogy amikor valaki megszakította veled az ismerkedést, milyen indokot mondott (ha indokolta egyáltalán)? Biztos, hogy te nem rontasz el semmit és megfelelően kommunikálsz a partner jelöltekkel?

2023. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

"Nyitott vagyok, értelmes, hozzá tudok szólni és érdekel bármilyen téma."


Erről két dolog jutott eszembe.

1. A férfiak néha szeretik a csendet.

2. Ismerek hasonló nőt aki mindenhez hozzá tud szólni. 5 perc alatt őrületbe kerget ha találkozunk és beszélünk néhány szót.

2023. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!