Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27éves átlagos nőként sajnos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27éves átlagos nőként sajnos a párkeresés nem igazán jött eddig össze. A fő probléma amit én látok: Nyitott vagyok, értelmes, hozzá tudok szólni és érdekel bármilyen téma. Illedelmesen beszélek a másikkal.Miért kell nagyítóval keresni ?

Figyelt kérdés

Utazás,politika,időjárás,fitness,gazdaság,sport stb.

Külsőre sem egy szőke herceget keresek-az egszisztenciakérdés- nekem is megvan mindenem, hiszen dolgozom szorgalmasan és vannak céljaim. Szerintem jó alap természetem van. Miért nem találok SENKIT, aki legalább 65-70%-ban "megfelelne" az egyébkét oltárira nálam alap(kommunikáljunk /beszélgessünk már, illedelmes, normális beszéd-viselkedés, érdeklődő-megbízható(pont, mint én) elképzeléseimnek ? Miért kell nagyítóval keresni ? Vagy esetleg szinteket lejebb lépni-adni, ahhoz hogy valakivel legalább egy kávéig eljussak ?



2023. szept. 9. 10:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%

"Mert amikor képet cserélünk, úgyis eltűnsz, ahogy szoktátok csinálni."


Még szép. Vagy jöjjön össze olyannal, akinek a képétől/külsjétől az az első gondolata, hogy menekülni szeretnee?

2023. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
16%
Valoszinuleg rut vagy. A leirtak alapján mas gond nem lehet
2023. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
13%

"Külsőre sem egy szőke herceget keresek"


HÁt de. Azért írod ezt, mert alapból a potenciális férfiak, tehát akik a te korosztályod mondjuk vagy +/- 5 év, 80%-át nem is tartod férfinak, konkrétan észre sem veszed mert egyszerűen nincs olyan külsejük.

Ez amúgy a nők 99%-ra igaz, hogy a férfiaknak csak a felső 5-10%-át tartják vonzónak, a többiek nem is léteznek.

Szóval nálad is alapból kiesik a férfiak nagy része, a maradék meg nyilván nem téged akar, mert ők megtehetik, hogy válogatnak.

2023. szept. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%
Párt találni nehéz, főleg ha értelmes vagy.
2023. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Nyitott vagyok, értelmes, hozzá tudok szólni és érdekel bármilyen téma. Illedelmesen beszélek a másikkal de átlag alatti pasi vagyok ezért fölösleges rád vagy bárki másra írni.

Keress tovább és meg leled a párod sajna más tanácsom nincs,esetleg próbálj meg jobban kinézni egy fotó sok kaput megnyithat. Nőként nem lesz nehéz.

27f

2023. szept. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%
A kommunikaciot latjuk. Kaptal kerdeseket, de nem is valaszoltal.
2023. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
45%
Dagadt vagy gondolom
2023. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Utazás,politika,időjárás,fitness,gazdaság,sport stb."

Igen, ezek jó témák.

De hol itt a társkeresés, a hogy vagy, a melegség, a segítek, a tetszel?

2023. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!