Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire garantált, ha 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire garantált, ha 35 éves férfiként elköltözök a szülői házból egy saját lakásba, akkor szinte kapásból lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
2023. okt. 30. 18:02
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:
Én már valószínű, hogy vagy lakással vagy esetleg egy kiemelkedő munkahelyi pozícióval tudnék nőt fogni. Próbálkoznom se kellene, szinte rögtön rám mászna önszántából egy aranyásó.
febr. 16. 22:00
 52/62 anonim ***** válasza:
:D
febr. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert 35 évesen van lakásod, senki nem fog rádmászni :)
febr. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:

51

Engem most a munkahelyen betalált egy 35 éves pasas. Vezető pozícióban van, két autója van, a munkahely mellett csinál egy saját vállalkozást, saját lakása van az agglomerációban. És hozzáteszem, hogy nem is csúnya, mégis 4 éve van egyedül!☝🏻 Hogy miért? Olyan a viselkedése és annyira elrugaszkodott nagy elvárásai vannak, hogy még engem is kiakasztott, pedig -szerinte- én meg is felelek ezeknek. Jelentem, nem vagyunk egy pár! :D

Szerintem nálad is hasonló lehet a probléma.

febr. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy jó ideje nincs komoly párkapcsolata, de ettől függetlenül simán lehet neki rendszeres szexuális élete. Legalább az utóbbi nekem is összejönne, ha befutnék karrierben.
febr. 18. 23:50
 56/62 anonim ***** válasza:

Prostizásra gondolsz?

Mert hogy ha a karrier befut, akkor lenne szex?

Havi hányszor mennél?

Egy alkalom szerintem 25ezer.

febr. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:
Pont, hogy prostizni tudnék most a tartalékolt pénzemből, mert a karrier helyzetem miatt átlagos nők képtelenek lefeküdni velem.
febr. 19. 13:08
 58/62 anonim ***** válasza:
De neked most a szex a lényeg? Ha ingyen nem megy, akkor fizess érte. 🤦🏻‍♀️
febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 A kérdező kommentje:
Ingyen képtelen lenne bárki is ágyba bújni velem. Az ország összes létező nője addig fog elutasítani a jó fenébe, amíg össze nem kaparok egy lakást. Ez után hétszentség, hogy csak hencegnem kellene a lakás meglétével, és garantáltan fel akarna több nő os szedni anélkül, hogy egy faágat is keresztbe tennék.
febr. 19. 23:47
 60/62 A kérdező kommentje:

,,35 évesen ennyi eszed van hogy azt hiszed egy lakással tudsz megfogni bárkit?


Jajj…."


Az elátkozott életem ezt bizonyítja. Ha lesz lakásom, akarva akaratlanul lesznek olyan nők, akik bármi áron fel akarnak majd szedni.

febr. 19. 23:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!