Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire garantált, ha 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire garantált, ha 35 éves férfiként elköltözök a szülői házból egy saját lakásba, akkor szinte kapásból lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
2023. okt. 30. 18:02
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
92%

"Engem pont azért utasít el mindenki, mert még otthon élek."

Woody Allen erre azt mondaná: Még nem is találkoztál mindenkivel.

2023. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
100%

5

Az sem véd meg teljesen, de a bizonyítékok sem, egyszerűen semmi. Nincs olyan, hogy 100%-ban biztonságban vagy, még egy sima élettársi kapcsolatban sem. Tapasztalat....

2023. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:
Woody Allen egy világhírű színész, könnyen jár a szája. :D
2023. okt. 30. 18:43
 14/62 anonim ***** válasza:
6%

“Engem pont azért utasít el mindenki, mert még otthon élek.”:


Most mondja azt a nő a randi után, hogy minden tökéletes volt, de nem vagy elég magas neki meg nem elég széles az állkapcsod?


Ilyenkor a nők inkább keresnek rajtad valami hibát, amit “illendő” felhozni.


Ilyen hiba például hogy 30 fölött vagy, mégse vetted meg a saját lakásod..ami a rendszerváltás utáni időkből ered, amikor egy normális fizetésből 2 -3 év alatt kijött egy lakás.


Nincs olyan ismerősöm, akinek a különköltözés után bármi változott volna az életében magamat is beleértve. Olyanokat viszont láttam, ahol a férfi a barátnője unszolására költözött külön. Két esetben olyat is láttam, hogy a lakást a barátnő(!) szülei vették a fiatal párnak.

2023. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
28%

"Az sem véd meg teljesen, de a bizonyítékok sem, egyszerűen semmi. Nincs olyan, hogy 100%-ban biztonságban vagy, még egy sima élettársi kapcsolatban sem. Tapasztalat...."

Na ez érdekes!

A bíróságon a férfiak képesek mindig a rövidebbet húzni?

2023. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
100%

13 - "Woody Allen egy világhírű színész, könnyen jár a szája."

De ebben igaza van.

2023. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem ismerkedsz, nem tudsz kommunikálni, nem jársz társaságba, akkor 15 lakásod is lehet, akkor se lesz nőd.
2023. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
100%

#15 Nekem meg az a tapasztalatom, hogy ami összeköltözés előtt az enyém volt, az az is marad, és a jog is így szól, csak sokak fejében még mindig ez az 5 év dolog van, hogy ennyi idő után közös lesz minden, de ez soha nem volt így. Sőt még az örökölt vagyon se lesz közös.

[link]

Volt párom, 10 év után szinte semmit nem vihetett el, csak a ruháit, meg 1-2 bútor.

2023. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
91%

32 évesen is otthon életem a szülőkkel, akkor ismertem meg a páromat, aki mostanra a feleségem és a gyerekem anyja.


Szóval ez az "otthon élek és mindenki leutasít" csak duma.

2023. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
95%

Hát nálam ez valahogy nagyon másképp sült el... Hiába volt bizonyítékom, hogy én tartottam el. Hiába voltak a banki kivonatok. Hiába egy olyan lakhelyet jelölt meg ahová be sem volt jelentve és még csak nem is az ő, de még csak nem is az én tulajdonom volt. Hiába vettem valamit a házasság előtt, abból járt neki. A hangfelvételen elismert egy csomó mindent, de nem lehetett felhasználni, mert "sérti a személyiségi jogait". Kérdeztem a banki utalásokat. Azt a választ kaptam (nem ezekkel a szavakkal) hogy így jártam, minek utaltam neki? Utána próbálkoztam az ingyenéléssel. Azt a választ kaptam (szintén nem ezekkel a szavakkal) hogy minek tartottam el? Mindez csak azért, mert elismertem -ÉS ITT HIBÁZTAM- hogy itt volt. Valóban, nem fogok hazudni, itt volt. Először csak heti 1 alkalom itt alvás, később már kettő, aztán szépen lassan egyre többször. A végére már szinte csak itt aludt és zabált, de a keresetéből soha egy lyukas garast sem adott le, de a bíróság ezt élettársi kapcsolatnak vette.

Ja, és nő vagyok.

2023. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!