Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 37,5 éves vagyok és egyelőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37,5 éves vagyok és egyelőre eléggé az ismerkedés elején. Azt is mondhatnánk hogy totál elkéstem de talán nem. Szerintetek még érdemes belevágni a családalapításba ha csak 40-42 éves koromra jutok el oda? Ha igen miért, és ha nem?

Figyelt kérdés

2023. okt. 30. 08:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem az hogy szivesebben, nem szivesebben szülnének 30 évesnek, eléggé általánosítás.

Nyilván egy 30-as éveiben járó nő már nem úgy válogat mint a huszon pár éves.

Az én unokatestvérem 32 éves, van egy kislánya. Csinos, fiatalos kedves anyuka, de sajnos a volt férje függőségei miatt kénytelen volt a család érdekében tovább állni. Szerencsére azóta megismerkedett egy nagyon rendes, szimpatokus férfival, azt hiszem 11 év van kozottuk.

Jó a kapcsolatunk az unomatestvéremmel, beszéltünk róla és mondta hogy a párjaval beszéltek már családalapításról és idővel biztos sor kerul rá.

Szóval helyzetfüggő, nem hinném, hogy a kor miatt fiatalabbat választana hogy családot alapíthasson.

2023. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
37%
Ha megvan hozzá az egzisztenciád, nincs gond. Saját, tehermentes, családnak is megfelelő méretű és minőségű ingatlannal, saját autóval, jó fizetéssel, megfelelő megtakarítással vonzó leszel, bele lehet vágni a családalapításba, 1-2 éven belül jöhet is a gyerek. De ha még most kezdenéd összeszedni a pénzt rá, akkor sajnos el vagy késve.
2023. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

22-es te is valami istenháta mögötte országban élhetsz. Hallottál olyanról hogy a nők manapság dolgoznak és saját lakásuk is van?

Miért is kéne nekem mindent előteremteni egyedül és abba csak beleültetni egy tenyészkancát? Nem erről szólt a kérdés.


Amúgy sem 18-22 éves párral szeretnék családalapítani. Az egészséges korkülönbség szerintem 3-7 év. Nagyon divatos a 10-15 is de szerintem az már beteges.


37F incel

2023. nov. 5. 14:40
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem véletlen, hogy a kormány ilyen csok dolgokkal is a nőket skatulyázza be korban, hogy na eddig 40 lehetett, aztán valami 30, most már 41. Nem követem. A férfiak 43-45, de akár 50 évesen is csinálhatnak egészséges gyereket. Nekem a legtöbb ismerősöm 43-45 évesen vált második apává és egyszer sem volt baj a gyerekkel betegségek terén. Nőknek 40 a határ, utána is lehet csak nehéz.
2023. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
24-es köszönöm a választ. De 2. gyermekekről írtál. Na és elsőnél? Elsőnél is lehet a férfi 40-45 ? Én nekem már nem lesz gyerekem a 30-as éveimben ha csak szuper gyorsan nem jutok oda valakivel de azt meg nem szeretném.
2023. nov. 6. 07:11
 26/27 anonim ***** válasza:
37%
Incel vagy és az is maradsz...
2023. nov. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

,,22-es te is valami istenháta mögötte országban élhetsz. Hallottál olyanról hogy a nők manapság dolgoznak és saját lakásuk is van?"


Abban az országban élek, ahol a nőknek elsődleges elvárása az, hogy a férfiaknak legyen saját lakásuk vagy fenntartott albérlete. Ha ezt nem tudja felmutatni az adott férfi, legfeljebb prostikba üríthet.

2023. nov. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!