Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy kedves aranyos 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kedves aranyos 29 éves csinos lány hat éve keresi a párját és nem találja, akkor vigyázzak vele, mert valami baj van vele?

Figyelt kérdés
Tegnap randiztam egy 29 éves csinos lánnyal, tök jól elbeszélgettünk, én tök jó értelmesnek, kedvesnek éreztem. Megkérdeztem mikor volt utoljára társa azt mondja hogy hat éve és hogy azóta keresi is és valahogy nem jött össze nem talált egy normális pasit, Szerintem viszont úgy néz ki tőlem többet akar mert azt mondta hogy szeretne még velem találkozni persze ez még nem jelent semmit tudom jól...
2023. okt. 28. 10:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem az pozitív, hogy valaki nem ugrik bele rögtön kapcsolatba, hanem olyat keres, akivel tényleg össze is illik.


Nem értek egyet azokkal, akik az infók alapján leírják a csajt. Eléggé óvatos lehet. Nagyon sok emberrel amúgy én sem tudnám elképzelni az életem. Gondolj bele, hogy ha te komoly kapcsolatot keresel, akkor ki az, akire rá mernéd bízni magad, főleg a mai világban. Döbbenet milyen emberek vannak mindkét oldalon. Én is azt mondom, hogy inkább egyedül, mint bármelyikkel azok közül.


Szóval ezek alapján én találkoznék még vele a helyedben, és beszélgetnék pont ezekről a dolgokról. Ezt itt nem fogja tudni senki megmondani, hogy milyen, csak a szokásos válaszok jönnek, hogy sérült, menekülj, stb. Lehet, hogy közben meg full normális csaj, csak az ember rávetít dolgokat. Beszélgetni kell, aztán meglátjátok. Egy megismerés eleve egy folyamat, beszélgessetek ezekről, őt kell jobban megismerni, főleg ha ennyire tetszik neked. Nem biztos hogy baj van vele. Nekem előny lenne, ha egy csaj ugrál folyton kapcsolatról kapcsolatra.

2023. okt. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
* ha egy csaj nem ugrál folyton kapcsolatról kapcsolatra.
2023. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
36%
#20 És ettől miért kéne óvakodni amit leírtál? Normális ember így keres kapcsolatokat és nem összejövöget fűvel-fával mert miért ne. Azért mert te nem felelnél meg egy tudatos lánynak, nem kell leírni őket..
2023. okt. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
83%
Irónia, kedves 23-as... Irónia...
2023. okt. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Pont nemrég olvastam, hogy az a baj, hogy sokan azt hiszik, a párkapcsolat annak a hozadéka, hogy jó ember vagy vagy valamit jól csinálsz. Pedig rengeteg toxikus vagy simán semleges kapcsolat van.


Nekem sem volt senkim évek óta. Nekem 3 hónap randizgatás kevés ahhoz, hogy le merjek vetkőzni valaki előtt, szóval inkább feladtam.

2023. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Elnézést az offért: 25-ös, meg tudnád osztani esetleg ezt az olvasmányt? Nagyon rámférne most vmi ilyesmi.
2023. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ismerd meg az a biztos. Itt mindenki okos, de csak találgat.
2023. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!