Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy kedves aranyos 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kedves aranyos 29 éves csinos lány hat éve keresi a párját és nem találja, akkor vigyázzak vele, mert valami baj van vele?

Figyelt kérdés
Tegnap randiztam egy 29 éves csinos lánnyal, tök jól elbeszélgettünk, én tök jó értelmesnek, kedvesnek éreztem. Megkérdeztem mikor volt utoljára társa azt mondja hogy hat éve és hogy azóta keresi is és valahogy nem jött össze nem talált egy normális pasit, Szerintem viszont úgy néz ki tőlem többet akar mert azt mondta hogy szeretne még velem találkozni persze ez még nem jelent semmit tudom jól...
2023. okt. 28. 10:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%

Esetleg 5 éve mindig ebbe fut bele, hogy ha nem ül bele első randin mindenki faxába, és nincs együtt olyannal, akibe nem szerelmes, akkor baj van vele. 🤦


Kérdező, pont arra van az ismerkedés, hogy te derítsd ki, hogy milyen személyiség, mennyire illik bele az életedbe az ő életstílusa, van-e kizáró ok. Ha ezt meg akarod spórolni, akkor gyorsan lehetsz te az, aki 6 éve nem talál senkit.

2023. okt. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
50%
én vigyáznék vele, mert volt rossz tapasztalatom ilyen csajjal és óvatosan adj időt neki hogy megmutassa a személyiségét.
2023. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
67%

1 ilyen csajszit ismertem, ismerkedtem vele, 1x szóba került némi nemiség, szexualitás nagyon enyhe formájában, teljesen kiakadt, és hogy ő ilyet sose, és juj.

Más nő erre legfeljebb megvonta volna a vállát, annyira érdektelen.

Nagyon hülye neve van, ránéztem a facejára most....még mindig egyedül van.

Azt hiszem ez kb 16 éve volt.

Ilyen tipikus kis nebántsvirág, de valami tényleg nem stimmel szegénnyel.

2023. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

"Vagy 1, nagyon válogat 2, hazudik és anyagias 3, ha vékony és nem csúnya akkor személyiségben van hibája"


1. Akkor nagyon jó pasi lehetek úgy érzem pedig szerintem egyáltalán nem vagyok.

2. Tudja hogy közigazgatásban dolgozom

3. Igen ez az egy esetleg lehet még, de eddig meglepően nagyon értelmes kedves figyelmes

2023. okt. 28. 11:35
 15/27 A kérdező kommentje:
Állítólag az utóbbi négy évben pedig intenzíven kereste a társát azt mondja nagyon sokan átverték volt akinek már négy éve volt komoly kapcsolata mellette..
2023. okt. 28. 11:36
 16/27 anonim ***** válasza:
78%

Visszanézve a kapcsolataimra én is inkább lettem volna 6 évig egyedül.. szerintem a kapcsolatban levés nem mindig pozitívum, ha rosszul alakulnak rengeteget el tudnak venni az emberből és 30 éves korára pont ki lehet égni ettől. Lehet tudatosan kerülte el ezt és a legértékesebb életszakaszát inkább magába fektette és nem holmi kapcsolatokban amik úgyis véget érnek.


Amúgy is saját tapasztalatból egy csinos lány hamar szembesül életében hogy milyenek a férfiak, simán elképzelhető hogy 6 év alatt se talált egy normálisat.

2023. okt. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
42%
Akárhogyan válogat valaki komoly kapcsolatra, az 1000000000%, hogy napjainkban ez egy 23-29 éves fiatal esetében nem 6 év cölibátust jelent.
2023. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
Vigyázz vele szerintem is.
2023. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
31%

Nem hinném. Kapásból amúgy nekem is eszembe jut egy ilyen nőismerősöm, okos, kedves, csinos, szép, de csak komoly, érzelmi kapcsolatra nyitott, viszont nehezen lesz szerelmes. Évekkel ezelőtt az egyik közös ismerősünkbe volt az, a pasi randizott vele párszor, de ott a pasi volt úgy vele, hogy kedves, okos, csinos, de nincs kémia, és ne folytassák.

Függetlenül attól, hogy férfi vagy nő, az ad csak gyanakvásra okot, ha vkinek 29 évesen még nem volt senki, akár csók se, vagy csak nagyon minimális tapasztalata van. (Mondjuk nem szűz, de volt egy 2 hónapos kapcsolata, amiben 2-szer szexelt.)

2023. okt. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is vigyázz vele, az ilyen lányok nagyon gyanúsak. Még az is lehet, hogy az ilyenek többre értékelik magukat annál, mint hogy leálljanak mindenféle jöttmenttel. Az ilyenek nem kezdenek el ész nélkül kötődni a 3. randin, nem látják bele minden kicsit is vonzó pasiba a nagy őt, és tudják, mit akarnak, mit keresnek. Lehet, hogy még olyan meredek elvárásaik is vannak, mint hogy a partnerük legyen értelmes, udvarias, gyöngéd, figyelmes, meg hasonlók. Én is óvakodnék ettől a típustól, ha férfi lennék.
2023. okt. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!