Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő a bókokra csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő a bókokra csak annyit ír hogy ez aranyos,cuki stb és csak ezeket akkor ez csak barátzóna és soha nem lehet más, jól gondolom?

Figyelt kérdés
2023. szept. 24. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem feltétlenül, de benne van a pakliban.
2023. szept. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Mit kéne írnia?
2023. szept. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
ez akármi lehet, a megdugod még akkor is lehet hogy ki dob, sok év tényleg boldog nem unalmas párkapcsolat ban előtt idő után lehet talán elkezdeni megbízni bennük.
2023. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem tudom mit kéne de az aranyos cuki nem tűnik bizalom gerjesztőnek bár lehet rosszul gondolom. Lehet én is csak ennyit mondanék hogy köszi vagy aranyos vagy de valahogy ez olyan barátzónás.
2023. szept. 24. 15:07
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy igazad van.
2023. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Soha, de soha nem mond nő egy számára vonzó férfinak ismerkedésnél olyat, hogy cuki, vagy aranyos.

Ezzel kb. képletesen kiréli. Egy pudli aranyos.

2023. nov. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sajna én is így gondolom,max barátként
2023. dec. 2. 11:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!