Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kedves, aranyos, de félénk lány miért nem tudja felkelteni a férfiak figyelmét?

Figyelt kérdés
2023. júl. 13. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem feltudja, nem igaz, hogy ne tudná. Sok férfi oda van az ilyen lányokért. Itt is biztos rád fognak páran írni.
2023. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Mert csúnya az arca és/vagy kövér a testalkata.
2023. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%
Kitakarják a cicák, nem lehet tőlük látni.
2023. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván sokaknak bejön ez, de én azt vettem észre, hogy a padok inkább az "őrültebb" csajokért vannak oda. Fogalmam sincs, miért.
2023. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Padok=pasik*
2023. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Dehogynem tudja. Mondjuk a félénkség azért sokféle lehet. Nekem sokkal jobban bejönnek a csendesebb nők, mint a harsányak. De ha a félénkség azt jelenti, hogy egész nap csak elvagy magadban, és minden szót úgy kell belőled kihúzni, te pedig nem is szólsz magadtól semmit, az nem tetszene nekem sem.
2023. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Az enyémet fel tudja kelteni. Meg másokét is, de ehhez emberek közé kell menni, és beszélgetni. Ha otthon ülsz, akkor nyilván nem fogsz senkinek megtetszeni.
2023. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Felkelti csak a kedves aranyos lány nem veszi a jelzéseket . : )
2023. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

Mert a férfiaknak nem ez kell. Hanem szép arc és jó alak, valamint szórakoztató, belevaló, érdekes társaság. A külsődről nem írtál semmit (vajon miért), de a személyiséged a leírás alapján aligha lehet megfelelő.

Ne sértődj meg, csúnyácska és "uncsi" nőként tapasztalatból írtam, amit. A kedves-aranyos-félénket legfeljebb a férfi anyja fogja értékelni, ha egyáltalán... de odáig el is kellene jutni...

2023. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
9-es, nem értek Veled egyet. Én 31 éves vagyok és nekem nem kell, hogy "szórakoztató, belevaló, érdekes" lány legyen. Nekem szimpatikusabbak a szerény, gátlásos, csendesebb típusú lányok. Az viszont igaz, hogy muszáj, hogy tetsszen az arca. A testalkat pedig: mindegy, hogy vékony, átlagos, vagy az átlagnál kicsit husisabb az alakja, de egyértelműen kövér ne legyen. Nem baj, ha szinte semmi melle sincs vagy lapos a popója.
2023. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!