Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kedves, aranyos, de félénk lány miért nem tudja felkelteni a férfiak figyelmét?

Figyelt kérdés
2023. júl. 13. 19:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Van a melóban egy olyan csaj akiért bárki odaadná a fél karját. Már van barátja de a csaj olyan mint egy szép szobadísz. Semmi hangja nincsen és alig beszél. Én is az ilyen típusokat kedvelem de ő már túlteljesít.
2023. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
11. Xd
2023. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

Nézőpont kérdése. Vannak, akiknek alapból a félénkebb személyek tetszenek, van, akinek a külseje - hiába is félénk az illető.

Mindenféleképpen szükséges, hogy többet lássanak a környezetedben élők belőled, azaz a személyiségedből, a tudásodból: akkor több siker várható:).

2023. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%
Mer' gondolom rusnya mint állat
2023. júl. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem sokak érdeklődését felkeltetted/felkelted maximum ezek az emberek számodra nem érdekesek.

A panasz itt is, mint minden hasonló helyzetben az, hogy a férfiak egy kis %-a aki neked tetszik vagy mondjuk úgy akit te egyáltalán férfinek, potenciálisan párjelöltnek tekintesz, le se szar. Azért mert többnyire ezek a férfiak a legfelső 5-10%-ban vannak, akiknek nálad sokkal jobb lehetőségeik vannak.

Ajánlom figyelmedbe a körülötted lévő egyéb hímnemű lémnyeket is, a srácot aki mindi kedves, jófej veled, akinek írsz ha valami bajod van, akiket lelki szemetesnek használsz, akik a "barát"zónában vannak.

Nagyon szívesen.

2023. júl. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok és fel tudom, hiába nem szeretném (hiszen félénk vagyok). Ugyanakkor a félénkség nem egyenlő a bambasággal és a butasággal.
2023. júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!