Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy kedves aranyos 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kedves aranyos 29 éves csinos lány hat éve keresi a párját és nem találja, akkor vigyázzak vele, mert valami baj van vele?

Figyelt kérdés
Tegnap randiztam egy 29 éves csinos lánnyal, tök jól elbeszélgettünk, én tök jó értelmesnek, kedvesnek éreztem. Megkérdeztem mikor volt utoljára társa azt mondja hogy hat éve és hogy azóta keresi is és valahogy nem jött össze nem talált egy normális pasit, Szerintem viszont úgy néz ki tőlem többet akar mert azt mondta hogy szeretne még velem találkozni persze ez még nem jelent semmit tudom jól...
2023. okt. 28. 10:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%
6 évig élvezte az életet ez azt jelenti számomra
2023. okt. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%
Nincs semmi baj vele. Csak nem találkozott egy számára szimpatikus emberrel.
2023. okt. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
32%
A nem talált biztosan kamu, de ennyiből még nem lehet megállapítani, hogy csak nagyon élt, vagy valami komolyabb lelki, vagy személyiség beli gondja van, vagy valami teljesen más az oka.
2023. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
17%
Én vigyáznék, mert vagy világi ribizli, nagyon válogatós, vagy nem komplett. De te tudod. Azért 6 év hosszú idő nagyon. Nem igaz hogy nem akadt egyetlen egy normális férfi ha ő normális nő lenne! Valami nem stimmel vele épp azért nem jött össze.
2023. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
57%
Igen te nagyon vigyázz vele és hagyjad! Intajat meg dobd át priviben, ha tényleg olyan csinos😏
2023. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ hogy ez a 6 év hogy telt neki, megkeseredett-e azalatt, vagy teljesen normálisan tudott kapcsolat nélkül is lenni..kalandjai biztos voltak
2023. okt. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%

Aki keresi 6 éve és sehol híre hamva a normális pasinak az nem jó helyeken keresi, sőt az is lehet görcsös.

Attól még nem biztos, hogy valami baja van, de azt se jelenti, hogy nincs.

Nem árt az eszedre is hallgatni ha ismerkedsz vele továbbra is.

Ne csak a ...-t irányítson... :D

2023. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
44%
(Nem tudom miért írtam t betűt. D-re gondoltam.)
2023. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
18%

Vagy 1, nagyon válogat 2, hazudik és anyagias 3, ha vékony és nem csúnya akkor személyiségben van hibája


Vigyázz vele

2023. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%

Nekem örök tanulság a nagynéném aki 50 évesen kötelezte el magát valaki mellett és 80+ éves korukig éltek végül együtt békességben.

Sokkal jobban járt mint sok kortársa aki viharos házasságok és válások után egyedül maradt.

2023. okt. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!