Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól érzékelem férfiként hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzékelem férfiként hogy a nőknek ugyanolyan ha nem nehezebb lehet a komoly kapcsolat keresése?

Figyelt kérdés

Eddig mindig azt mondtam hogy egy nőnek jóval könnyebb a társkeresés mivel egy internetes oldalon napi 1000 levelet kap és csak válogathat, de élőben is lesz jelentkező. Általában mindig van egy két férfi aki akarna párkapcsolatot. Ezzel szemben a férfiak sokszor ott vannak pallagon. Igen ám de újabban megismerkedtem elég sok nővel, munkahelyen, baráti társaságban és egyre jobban azt látom hogy talán még nehezebb is lehet a nőknek ez csak egy kép amit elképzelünk mi férfiak hogy a nőknek ilyen könnyű lehet.

Ugyanakkor valóban attól még hogy van ezer jelentkező ha mindegyik borzalom és nem akar komoly kapcsolatot buta, vagánykodik, felesége van, igénytelen, akkor ugyanott vannak ahol a nők, felmentem a Randivonal nevű oldalra tökre jól elkezdtem beszélgetni egy nővel és tök örülök nekem hogy végre egy férfi aki komoly kapcsolatot akar és normálisan el tud velem beszélgetni, pedig nem vagyok egy adonisz, tegnap volt egy randi is vele és úgy néz ki lesz folytatása is.


2023. okt. 26. 07:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szexkapcsolatra bármikor gyakorlatilag le lehet akasztani egy férfit mondju Tinderről. Tényleg szerintem 1 óra alatt megoldható, ha visonylag csinos nő vagy.

Tényleg más, ha komolyat akarsz és olyan férfit is találj, akivel ez az igényetek ugyanazon a szinten vannak és a hozzáállásotok is megfelelően passzoljon.


35/N

2023. okt. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
Valamire való férfi könnyen talál párt, mert a versenytársak igencsak hitványak.
2023. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nagyon jól leírtad. Én nő vagyok és kb évente egyszer találkozok olyan pasival, akit külsőre vonzónak találok, viszont akkor a belső tulajdonságairól még nem beszéltünk, illetve a többi fontos tényezőről, amelyek kellenének egy kapcsolathoz. Minden nap bent járok a városban (Bp.), nézem a férfiakat az utcán és a buszon, illetve azért a munkahelyemen is elég sok a férfi kolléga, és egyszerűen egy nagy nulla, a férfiak többsége rettenetesen néz ki, elhízott, elhanyagolt, buta arcú, metroszexuális, fura, nárcisztikus, ízléstelen dolgokat visel stb. (Persze nem egyszerre mind a felsorolásból, de már egy-egy tulajdonság is bőven elég egy személynél, hogy elmeneküljek).
2023. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
Én fiúként írok. A koromból adódóan én a 20-on éves egyetemista lányok helyzetét látom és hát mellettük szólva elég gyér a felhozatal. Ha végigsétálsz a városon és megnézed hogy néznek ki a fiúk/férfiak akkor szerintem látni fogod, hogy elég tré a helyzet. És itt most nem a genetikai adottságokról beszélek, hanem arra, hogy szimplán nem adnak magukra. Aztán jön a másik nagyobb probléma, ahol ahogyan észrevettem 2 csoportra lehet bontani a srácokat, az egyik, hogy az egyetlen céljuk az, hogy minél több lánnyal lefeküdjenek, igazából mindegy, hogy ki az, csak legyen valaki, talán ez a legjellemzőbb, de lehet én vagyok rossz emberek közt😅 és azért számomra meglepően sok ilyen srác van. A másik csoport nem feltétlenül gondolkodik így a lányokról jobbik esetben, de nekik meg remegni kezd a lábuk, ha egy lány hozzájuk szól.(értsd a kisarkosítást és nyílván nem lehet csak 2 csoportra bontani mindenkit, de remélem nem kell jobban belemennem). A probléma, hogy egyiket sem lehet komolyan venni, ha a párkapcsolat bejön a képbe, így azért nem lehet olyan egyszerű normális fiút találni. Persze van az az eset, amikor a lányoknak túl nagyok az elvárásaik meg hasonlók de most ebbe nem megyek bele, mert az egyik másik téma lenne. Na de ja, amit fiú oldalról észrevettem az egyetemen az nagyjából a fentiek.
2023. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%
#13 nagyon egyetértek. Amíg kinn éltem Ausztriában napi szinten láttam nagyon helyes srácokat, férfiakat és adtak is magukra. Ha elmentem a konditerembe ahova akkor jártam ott is tele volt helyes pasikkal. Nem a test a lényeg, mert azon lehet dolgozni, hanem hogy a nagy átlagnak kifejezetten szép volt az arca. És utálom ezt a pontozgatást, de személyes véleményem szerint a nagy átlag kint ahol éltem egy jó 10/7-es volt. Amikor haza kellett jönnöm megcsapott a valóság, hogy amíg ott 10-ből mondjuk 6-7 bejött, itthon 10-ből esetleg 1. Megyek is vissza amint tudok. Najó nem ezért elsősorban.
2023. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%
És akkor még csak a külsőről beszéltünk ami a kisebbik rész az egész sztoriban. Mert igazi társat találni a korosztályomban, itt nekem nehéz.
2023. okt. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
68%

"egyszerűen egy nagy nulla, a férfiak többsége rettenetesen néz ki"


Férfiként csak magamat nézve tök igénytelen vagyok.


Most ismerkedtem egy lánnyal és rájöttem, hogy nincs egy normális göncöm amit felvehetnék. Nincsenek ruháim, csak kopott szarok meg az egy nadrág egy pulóver kettős. De még egy normális alsógatyám sincs. A cipőm kopott és koszos.


Stílusról mint olyanról nem is beszélhetünk.


A szakállam igénytelen, a hajam hosszú és igénytelen. Ráadásul a szakállam alatt hajlamos hámlani, a hajam meg korpásodik akárhogy mosom. Volt, hogy megjegyezte a lány, hogy kaja szagú a szakállam.


Emellett elhízott vagyok, nem az az atom kövér csak az a potrohos-sörhasú. Volt amikor tükörbe nézve saját magam is azt mondtam, hogy "Jézusom".


A járásom csámpás, a tartásom sem az igazi. Izom sem sok van rajtam.


Olyanok voltak, hogy igazából már randi után néztem a tükörben, hogy jó ég kiáll az orrszőröm, vagy a nyakamon nő egy szál szőr oldalt ami több centi hosszú volt.


Első randira még a körmeim is elfelejtettem levágni.


És én felnőtt ember vagyok. Nem magam mentegetem, évek óta nem volt kapcsolatom, el is eresztettem magam. Ezt csak azért írom, mert közben ezeket más férfitársaimon is látom, maximum nem ennyire ömlesztve. Aztán csodálkozunk, hogy a kutya nem áll velünk szóba, amikor undorítóak vagyunk egyszerűen.

2023. okt. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
83%

Komoly kapcsolatra nagyon nehéz megbízható társat találnia egy nőnek. A ferfiak nem akarnak elköteleződni csak csajozni. És igen az is igaz, hogy nagyon gyér a felhozatal és nem adnak magukra, igénytelenek és sajnos buták, agresszivak, vagy anyuci pici fia stb.

Amúgy én is azt látom, hogy külföldön mennyi helyes pasi van. Pld amikor legutóbb utaztam Romániába nem akartam hinni a szememnek mennyi jó képű, csinos férfi van ott. Akik még udvariasak is pl: segített a böröndömet megemelni. Amíg pl itthon mindenki elment mellettem látták mekkora bőrönddel küzdök egyedül a 40kgommal és semmi segítőkészség.

Szóval igen nehéz megbízható társat találni. Szexre könnyű pasit szerezni.

2023. okt. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét nem képviselőinek megvan a saját nehézsége nagy általánosságban beszélve (mert azért van, akinek mindig könnyű, mindkét nemből, akármit is akar, ha nem hülye, mint a popsi). A férfiaknak a nehézség az:

- ha csak szexet akar (mert arányaiban jóval több férfi az ilyen, így az egyéjszakásra hajlamos nő jóval nagyobb merítésből tud válogatni)

- a leszólítás / ismerkedés / visszautasítás pacekba kapása (mert még mindig jellemzőbb, hogy a férfi kezdeményez


Nőknél meg az, hogy kiválogassa a normálisat a jelentkezőkből (abban az esetben, ha jól néz ki és / vagy társkeresőzik és / vagy bulizik, mert az urban legend, hogy simán az utcán sétálgató meg a saját kis átlag életét élő, szórakozóhelyre nem igazán járó, nem kifejezetten jól kinéző nőknél 1000-en állnak sorban meg 60an szólítják le naponta)... és a normális alatt nem azért értem, hogy legyen csilliomos izmos magas latin macsó Bugattival. Hanem hogy:

- ne csak szexet akarjon

- ne csak mellékesnek akarja a nőt asszonyka mellé, ill. ne legyen hűtlenkedésre hajlamos; ne csak azért kergesse őt, mert "hát, annyira nem tetszik, de így legalább lesz punci, mert Modell Marcsi nem áll le velem"

- legyen a külsejére elvárható szinten igényes

- ne legyen nagyon igénytelen (vagy ha az, akkor ne az igényes cicababát hajtsa)

- ne legyen sokkal idősebb, trottyosabb (jó, van az a kis szeglet, akinek ez jön be, de a többség korban hozzá illőt keres)

- ne legyen hímsoviniszta (dettó, van egy kis szeglet, akinek ez tetszik, de megintcsak nem a többség)

2023. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!