Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnátok, ha öyyzejönnétek egy pasival, és mikor készülődnétek aludni, akkor látnátok, hogy ugyanolyan hálóing van rajta, mint rajtatok?

Figyelt kérdés

2023. márc. 18. 10:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

🤣

Nagyon kirohognem.

2023. márc. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez vicces. 😂
2023. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem gáz, mert nincs hálóingem.
2023. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%

Elnevetném magamat és hazamennék.

Kivéve ha férfi hálóing, de az meg rajtam nem fordulna elő.

Mikor húsz elején voltunk, még hordtuk néha egymás ruháit amik persze uniszexek voltak póló, sportpulcsi, farmerek, de ma már nem fordulhat elő normál esetben.

2023. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer egy pasim a pizsamamban aludt, mert nem volt nala halocucc. Az vicces volt, de ez beteges lenne :-D
2023. márc. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Hát minthogy az én hálóingem a semmi, ezért ez teljesen normális dolog lenne.

De abban az esetben, ha én egy szép csipkekombinéban megyek aludni, ő meg szintén, akkor azért elég nagyot néznék. Kiröhögném. Az is lehet, hogy soha többet nem találkoznék vele.

2023. márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem zavar, ha a férfi annyira magabiztos, hogy tudja, a ruhának nincs neme, de van egy olyan érzésem, hogy a sissy nem semlegesnek tartja a női ruhákat magán, hanem izgatónak.
2023. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Semmit, abban alszik amiben jól esik neki. Mondjuk ha már oda kerül a sor, hogy összejövünk és ott is alszom és ezek még nem merültek fel addigra, hogy vannak ilyen jellegű dolgai, akkor ott a bizalommal lesz gond, ami sokkal fontosabb dolog, mint hogy hogyan alszik. Summa summarum, senkit nem tennék nevetségessé a dolgai miatt, akármi is az. Maximum nekem úgy nem felelne meg de miért nevetném ki? Mert ő nem úgy éli meg a férfiségét ahogy a társadalom elvárja tőle? Ugyan.
2023. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Megmosolyognám valószínüleg, de nem röhögném ki. A mosolyt is inkább kedveskedő értelemben.

Nincs ellenvetésem ha valakinek a hálóing a kényelmesebb, legyen annak akármilyen mintázata vagy színe. Mindenki aludjon abba ami neki tetszik, meg kényelmes.

2023. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
En nem tudok ennyire pc lenni, sajnalom. Bevallom,kinevetnek egy ferfit csipkes noi haloingben. Ha csak ugyanolyan szinu pizsamaja lenne, mint nekem, nyilvan nem.
2023. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!