Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugyanolyan szintű nőknél mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanolyan szintű nőknél mint amilyen én vagyok érdemes próbálkozni vagy alább kell adni ha párt szeretnék?

Figyelt kérdés

Nem vagyok elhízva de sportos sem vagyok , kis poci van.

220 ezer a nettó fizetésem.

Hasonló nő jó lenne, nincs elhízva, kis felesleges lehet rajta, mert rajtam is van, valamint egy hasonló jövedelmű nő megfelelne.


2022. ápr. 20. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha számodra egy ember értékét ("szintjét") a kinézete és jövedelme határozza meg, akkor inkább hagyd a fenébe az egészet.
2022. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy továbbra sincsenek szintek, legfeljebb a te képzeletedben.

Egyébként meg azt tudom mondnai, mint #1.

2022. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Miért akarsz párt?
2022. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szóval apa testes vagy és ambíció nélküli műveletlen parasz..


Sok szerencsét

2022. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2022. ápr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na te éppen az a kategória vagy akinek NEM JÁR nő.
2022. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

"Ha számodra egy ember értékét ("szintjét") a kinézete és jövedelme határozza meg, akkor inkább hagyd a fenébe az egészet."

ezt úgy mondod, mintha a többségnél nem lenne fontos helyen a másik kinézete és egzisztenciális helyzete

2022. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy ezek a legfontosabbak, vagy ezek is számítanak.
2022. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az ember telefont sem a szine alapjan valaszt, ugy tarsat sem. Mindenkinek mas a szintje. Ha ennyire beled szorult ez a szintezes, akkor ez is lehet jarhato ut, csak a szintedet nem a fizetesed es testalkatod adja, hanem a ferfiassagod. Ha az a nullat verdesi, akkor mindegy milyen a kinezeted es a fizud is. A ferfiassag nem a kulsoben nyilvanul meg, hanem a belsoben. Sokakat ez teveszt meg. Egy beesett vallu testtartassal lehetsz akarmilyen szepfiu, el fognak kerulni a nok. A pojacak sem lesznek nyerok. Csak azok, akikben megvan a ferfienergia.
2022. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy milyen szint. Az a lényeg, hogy valamiért felnézzen rád. Megbecsüljön.
2022. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!