Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még próbálkozni?

Figyelt kérdés
Két éve lettem szingli. Most vagyok 43 éves, nő, gyerek nincs. Eddig a neten ismerkedtem, de nem találtam olyan embert, akivel egy hullámhosszon lettünk volna. Munkahelyemen nincs alkalmas jelölt. A hobbi lehetőséggel pedig nem tudom mit kezdjek. Van sok hobbim, de egyik sem társasággal űzhető. Ideig-óráig magamra tudok erőltetni bármilyen társas elfoglaltságot, de előbb utóbb meg kellene mondanom az illetőnek, akit ott megismernék, hogy ne számitson rám a továbbiakban a hobbijában mert engem nem érdekel, csak ismerkedés miatt voltam ott. Így nem sok értelmét látom ennek. Ügyintézés, tömegközlekedés kizárva, mindent online intézek és céges kocsival közlekedek. Kihagytam valamilyen lehetőséget?
2022. ápr. 15. 18:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen érdemes. Ha egy tippet adhatok: ne itt ismerkedj ezen az oldalon.
2022. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen lakóhelyén lévő túracsoport esetleg?
2022. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2. Gyűlölöm a túrázást. A lakásomtól 200 m-re van egy erdő, még oda sem megyek ki soha. Ez is egy olyan hobbi, amit csak magamra erőltetnék, de utána mehetne egyedül. De ez benne volt a kérdés kifejtésében is.
2022. ápr. 15. 19:09
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Én megmaszíroznám a talpad!
2022. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mik a hobbijaid?
2022. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kérdező! Meséld már el, miket szeretsz csinálni, kérlek! Mert leírtad, hogy sok van és mások hobbiját nem akarod űzni. De így nem tudunk tippeket adni.
2022. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

- programozás,

- webdesign,

- ékszerkészités,

- műkörömépités,

- bútorrestaurálás.

2022. ápr. 15. 19:27
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Akkor ezekben a csoportokban ismerkedj, szívesen. A választ saját magad adtad.
2022. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Milyen számodra az alkalmas jelolt?
2022. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#8 megtörtént. Eredménytelenül.
2022. ápr. 15. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!