Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még próbálkozni?

Figyelt kérdés
Két éve lettem szingli. Most vagyok 43 éves, nő, gyerek nincs. Eddig a neten ismerkedtem, de nem találtam olyan embert, akivel egy hullámhosszon lettünk volna. Munkahelyemen nincs alkalmas jelölt. A hobbi lehetőséggel pedig nem tudom mit kezdjek. Van sok hobbim, de egyik sem társasággal űzhető. Ideig-óráig magamra tudok erőltetni bármilyen társas elfoglaltságot, de előbb utóbb meg kellene mondanom az illetőnek, akit ott megismernék, hogy ne számitson rám a továbbiakban a hobbijában mert engem nem érdekel, csak ismerkedés miatt voltam ott. Így nem sok értelmét látom ennek. Ügyintézés, tömegközlekedés kizárva, mindent online intézek és céges kocsival közlekedek. Kihagytam valamilyen lehetőséget?
2022. ápr. 15. 18:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Talán ismerősök által, baráti összejöveteleken, esetleg iratkozz be valami tanfolyamra, de van egy csomó randicég is akik rapid randit meg nem tudom mit, mindenfélét szerveznek.
2022. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
# ismerősökkel eddig nem volt szerencsém. Tanfolyammal az az egyetlen probléma, hogy ami érdekelt, azt már elvégeztem. Csináljam meg még egyszer?
2022. ápr. 15. 19:38
 13/19 A kérdező kommentje:
#9 a legfontosabb, hogy fogadjon el olyannak amilyen vagyok, cserébe én sem akarom megváltoztatni. Ez volt a legnagyobb gond a netes randikkal is. Előbb utóbb mindegyiknél kiderült, hogy nem engem keres, csak legyen már valakije, akit aztán majd úgy alakit, ahogy neki tetszik. Erre nem vagyok hajlandó.
2022. ápr. 15. 19:41
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
De hisz a programozás tisztára pasis szakma. Ráadásul olyan aminél folyamatosan fejleszteni kell a tudást. És egy ilyen hobbival, érdeklődési körrel nem sikerül akkora férfikörbe bekerülnöd, hogy találj valakit?
2022. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14 De találtam többet is, akivel el tudtam volna képzelni a közös jövőt. De ők nem velem képzelték el a jövőjüket.
2022. ápr. 15. 19:54
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem tök sok tippet kaptal. Viszont mindenre volt kifogásod. Nem igazán tudom, mit vársz. En egyszer összejöttem egy szerelővel, aki valamit jött megjavítani. Hívj ki pár szerelőt.
2022. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Melyik volt szerinted kifogás

- az hogy utálom a túrázást,

- elvégeztem minden engem érdeklő tanfolyamot,

- nem vagyok hajlandó senki kedvéért megváltozni,

- vagy az, hogy akikkel el tudtam volna képzelni közös jövőt azok nem akartak engem?

Mert szerintem egyik sem kifogás hanem tény.

2022. ápr. 16. 00:31
 18/19 anonim ***** válasza:
#16-on nagyon nevetek. :D ...Hívj ki néhány szerelőt...😂
2022. ápr. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Van értelme próbálkozni. Ez biztos.
2022. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!