Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól érzékelem férfiként hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzékelem férfiként hogy a nőknek ugyanolyan ha nem nehezebb lehet a komoly kapcsolat keresése?

Figyelt kérdés

Eddig mindig azt mondtam hogy egy nőnek jóval könnyebb a társkeresés mivel egy internetes oldalon napi 1000 levelet kap és csak válogathat, de élőben is lesz jelentkező. Általában mindig van egy két férfi aki akarna párkapcsolatot. Ezzel szemben a férfiak sokszor ott vannak pallagon. Igen ám de újabban megismerkedtem elég sok nővel, munkahelyen, baráti társaságban és egyre jobban azt látom hogy talán még nehezebb is lehet a nőknek ez csak egy kép amit elképzelünk mi férfiak hogy a nőknek ilyen könnyű lehet.

Ugyanakkor valóban attól még hogy van ezer jelentkező ha mindegyik borzalom és nem akar komoly kapcsolatot buta, vagánykodik, felesége van, igénytelen, akkor ugyanott vannak ahol a nők, felmentem a Randivonal nevű oldalra tökre jól elkezdtem beszélgetni egy nővel és tök örülök nekem hogy végre egy férfi aki komoly kapcsolatot akar és normálisan el tud velem beszélgetni, pedig nem vagyok egy adonisz, tegnap volt egy randi is vele és úgy néz ki lesz folytatása is.


2023. okt. 26. 07:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Szex kapcsolat sokkal könnyebb, még a rondáknaknis, de komoly kapcsolat az nehéz, főleg mivel pl 30as korosztály családot is akar alapítani, ehhez pedig biztos anyagi háttér is dukálni, na itt jön képbe, hogy sok pasi ezt személyes támadásnak veszi, és értelmezi félre, hogy mi “csak” a pénzre megyünk…

Nem, de basszus azért nem árt ha nem csak hó közepéig van pénze valakinek.

2023. okt. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Noren1989 ***** válasza:
11%

Szimpàtiakeltésben, manipulàcióban egész jó vagy, Bàstya!


Sokra fogod még vinni!

2023. okt. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Nőként azt mondom hogy rengeteg a jelentkező, de 10-ből talán ha 1 elfogadható. Nem nagy dolgokra gondolok. Normál megjelenés, nem három foga van, meg van fürödve, nincs 3-4 gyereke az előző kapcsolataiból, van munkája, van hol laknia, ténylegesen egyedülálló.
2023. okt. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
És akkor még ha talál is az ember normálisat lehet túl messze él vagy épp nem illenek össze, esetleg a másik nem lesz szerelmes...
2023. okt. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan vehető, megbízható, mellé vonzó megjelenésű, viselkedésű embert mindenkinek nehéz találni.
2023. okt. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
3%

30 felett akinek nincs párja, az valszeg semmirekellő.

Nyilván vannak kivételes helyzetek itt is.

2023. okt. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez az 1000 jelentkező ez urban legend. És igen sokszor elég nehéz. A külső csak egy dolog, én abban nem igazán vagyok válogatós (persze mindenkinek van preferenciája, meg olyan dolog ami jobban tetszik ha van, de alapvetően tényleg nem a külső a legfontosabb), de kapcsolatot olyannal szeretnék aki egyben a legjobb barátom is tud lenni. Na és ahhoz már több dolognak kell teljesülni.


Ha az ember nem válogatna és az összes olyan emberrel összejönne v randizna aki nem szimpatikus, akinek a tulajdonságai zavarják stb. akkor lehet könnyebb lenne, de basszus aki tiszteli önmagát az azért megválogatja kivel jön össze.


És a végére talán egy kis tanulság a férfiak számára: egyik barátnőm mesélte, hogy több kapcsolatában is az volt a probléma, többek között (ami idővel jött elő) hogy a párja gusztustalan volt. Pl.: túrta az orrát, böfögött és hasonlók. Pedig mindegyik értelmes, tanult (diplomás/egyetemista) srác volt. Én is ismerek olyan pasit akinek tudom, hogy bejöttem/bejövök, tök rendes, okos, jófej de láttam, hogy ilyeneket csinál, hát rögtön elment minden maradék kedvem. Off.


Egy másik barátnőm mesélte az exéről akit én is ismertem, jóban is voltunk, bírtam is nagyon, de hogy kettesben miket csinált...a volt szexuális partnereiről faggatta, kikérdezte konkrétan kivel volt a legjobb a szex és társai. Sokszor. Na ez is nagyon kiábrándító. Pedig tökre bírtam azt a barátját, de amikor ezeket elmondta, nagyon csalódtam.


Szóval nem, nem könnyű.

2023. okt. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Jól érzed.
2023. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként én is azt látom, hogy van egy csomó nő akár ismerős akár csak távoli ismerős aki egyedül van. Van aki világ életében egyedül volt, még szűz is 30+ évesen (közben meg egy wannabe gond digger aki azonnal csekkolja a pasit, hogy milyen az autója, lakása, pénze).


Nem tudom igazából mi lehet a jó. Én is megismertem nőket, lányokat alakult is aztán mégsem lett semmi, bármennyire szerettem volna.


Viszont fordított esetben meg én magam is válogatok. Sajnos ronda férfiként 100-ból 90 nő akinek tetszem az simán csak ultra brutálisan ronda/kövér/igénytelen. Marad mondjuk 10 vállalható, ebből 5 vissza se ír, 3-al kimerül hamar a téma és marad mondjuk 1-2 akivel egyáltalán eljutok addig, hogy randi.

2023. okt. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nőként sem mindegy hogy nézel ki. Látok rettentő csúnyákat, akikben annyi nőiesség van, mint egy traktorban. Na nekik sem lehet semmivel sem jobb mint egy nem vonzó férfinak.
2023. okt. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!