Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tolerálható ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálható ismerkedésnél a manipuláció és a félrevezetés?

Figyelt kérdés

Nyilván ha neked ártani akar vagy téged kihasználni, akkor egyértelmű hogy semennyire. De mi a helyzet az olyan esetekben, amikor csupán azért játszmázik a másik, mert mondjuk kevésbé bízik önmagában vagy a másik félben? Vagy amikor azért próbálja többnek, jobbnak mutatni magát, hogy a másikra nagyobb hatással legyen? Esetleg amikor olyan praktikákat használ, hogy a másik fölé kerüljön? De a lényeg hogy nem kifejezetten ártó vagy rossz szándékból, viszont olyan eszközökkel, ami nem feltétlen csak pozitív hatással lesz a másik félre.

Mennyi félrevezetés fér bele szerintetek ilyenkor? Vagy egyáltalán ezek mennyire helyes, mennyire tolerálható dolgok manapság?



2023. okt. 22. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Egyik esetben sem elfogadható viselkedés, teljesen mindegy, mi a kifogás. Ha nem képes normális kötődésre akkor előbb dolgozzon magán és csak utána gondolkozzon párkapcsolaton.
2023. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Papíron semennyire, a gyakorlatban pedig mindenki él vele.
2023. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem elfogadható semmilyen körülmények között.


Ha egyszer az ember kevésnek érzi magát, nem bízik a másikban akkor ne ismerkedjen, kapcsolatban legyen hanem önismeretre és emberismeretre tegyen szert!


Ha alapjáraton gyerekes, éretlen, manipulációra, hazugságra hajlamos akkor pedig élje ki magát szexkapcsolatokban/egy éjszakás kalandokban, elvégre nem való neki az őszinte, mély érzéseken alapuló párkapcsolat.

2023. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

3.


Mindörökké ámen, a Mennyei Atya nevében.

2023. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#4: 😁🙏.
2023. okt. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Semennyire, megismerni szeretném nem átverni. Ha magadról más képet mutatsz előbb utóbb úgyis kiderül.
2023. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Írnál példákat? Mert nem tudom, mire gondolsz.
2023. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Ha most én rám nem(csak) pozitív hatással bír hogy ő megjátssza magát akkor miért is lenne akceptálható, hogy ő a saját kishitűsége, önzősége, felülkerekedni rajtam való akarása miatt én (is) szívok ha kiderül, hogy álcát viselt? Tessék?
2023. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tudnal mondani egy peldat h mirol is beszelsz ?
2023. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyjából megpróbáltam körbeírni a jelenséget a kérdésnél, de akkor legyen, jöjjön egy példa is. Szóval mondjuk adott a szakterületem, és megpróbálja növelni a szimpátiát azzal, hogy előadja mintha ő is jól értene hozzá. Ez idáig rendben van, sokan megtesszük, én is. Viszont későbbi beszélgetésnél kibukik hogy annyira mégsem ért hozzá, érzem abból amit mond. Ez máris ellentétben van azzal, hogy nagyon ért hozzá. Ez nekem még abszolút nem gond, belefér. És akkor most jön az érdekes része. Amikor én állítok valamit a szakmám kapcsán, ő pedig megpróbál rálicitálni, tévesen, de mégis mintha én tudnám rosszúl, úgy állítja be. Én ezeken nem vitáztam, jó képet vágtam hozzá, elfogadtam neki és ráhagytam. Hiába tudom hogy nem igaz amit mond. Viszont egyfajta negatív hatása is van, hiszen ezzel kicsit az én önbizalmamat is rombolja, illetve a belé vetett bizalmamat is, hiszen ilyen pitibb dolgokban miért nem mond igazat? Meg miért néz hülyének? Értem én hogy jót akar és jól is akar hatni rám. De ezek így nem kontraproduktív dolgok?
2023. okt. 22. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!